Trwa ładowanie...

Wielki finał "Szansy na sukces". Wiemy, kto wystąpi podczas festiwalu w Opolu!

Za nami decydujące starcie w "Szansie na sukces". Widzowie poznali zwycięzcę finałowego odcinka, który już we wrześniu wystąpi podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wielki finał "Szansy na sukces". Wiemy, kto wystąpi podczas festiwalu w Opolu!Źródło: Kadr z programu
dcijt31
dcijt31

W wielkim finale "Szansy na sukces" stanęło w szranki 10 uczestników. Każdy z nich miał wcześniej na koncie zwycięstwo w kolejnych odcinkach 2. serii "Szansy na sukces. Opole 2020". O tym, kto wygrał i w nagrodę weźmie udział w konkursie Debiuty podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zadecydowali widzowie za pomocą SMS-owego głosowania.

W finałowym odcinku wystąpili: Justyna Jędrusik, Gabrysia Kurzac, Sylwia Frączek, Julia Bojur, Żaneta Łabudzka, Magdalena Ollar, Tomasz Jarosz, Tomasz Filipczak, Marcin Staszek oraz Jakub Zajączkowski.

W pierwszym etapie zawodnicy stanęli na scenie w duetach, tercetach i kwartetach z zaproszonymi do studia gwiazdami polskiej muzyki. Do drugiego etapu przeszły jedynie trzy najlepsze osoby: Julia Bojur, Sylwia Frączek i Tomasz Jarosz. Pierwsza wokalista zaśpiewała "Opowiadaj mi tak" Zbigniewa Wodeckiego, jej konkurentka wylosowała "Wolę ciebie wolność" zespołu Enej, a ostatni uczestnik wykonał "Póki na to czas" De Mono.

dcijt31

Po 2-godzinnym koncercie ogłoszono, że wielkim zwycięzcą został Tomasz Jarosz. Serdecznie gratulujemy!

TVP
Źródło: TVP

Krajowy Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - kiedy?

W kwietniu br. Telewizja Polska i Miasto Opole poinformowały w oficjalnym oświadczeniu, że zaplanowany na czerwiec 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się w nowym terminie. Wielkie wydarzenie muzyczne zostanie zorganizowane w pierwszy weekend września.

"15 kwietnia Telewizja Polska i Miasto Opole zdecydowały, że tegoroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się w pierwszy weekend września. Rezygnacja z czerwcowego terminu podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo artystów, publiczności oraz ekipy realizacyjnej. TVP i Miasto Opole dołożą wszelkich starań, aby 57. KFPP był na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące organizacji tegorocznego Festiwalu zostaną podane w najbliższym czasie" - napisano w oświadczeniu.

dcijt31

Nie wiadomo na razie, jak będzie dokładnie wyglądać harmonogram imprezy po kolejnej zmianie daty. W pierwotnym kształcie festiwal miał trwać cztery dni.

dcijt31
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcijt31