Trwa ładowanie...

Adriana Kalska w "Szansie na sukces". Tak wyglądała, zanim zdobyła sławę

Adriana Kalska od kilku lat jest kojarzona z serialem "M jak Miłość", gdzie występuje ze swoim narzeczonym, Mikołajem Roznerskim. Zanim jednak została sławna i rozpoznawalna, pojawiła się w muzycznym show TVP, gdzie zademonstrowała swój wokalny talent.

Share
Adriana Kalska w "Szansie na sukces". Tak wyglądała, zanim zdobyła sławę
Źródło: ONS.pl
dvnh80n

Adriana Kalska pojawiła się w "Szansie na sukces" w 2011 r., kiedy była jeszcze studentką krakowskiej PWST. Miała już za sobą pierwsze występy w telewizji (serial "Żołnierze wyklęci", epizod w "Ojcu Mateuszu"), ale na przełom w karierze musiała jeszcze poczekać. Zobaczcie, jak poradziła sobie w programie dla wokalistów, gdzie zaśpiewała przebój Andrzeja Zauchy, "Byłaś serca biciem".

Odcinek z piosenkami Zauchy nakręcono w 20. rocznicę tragicznej śmierci piosenkarza, który po występie na Festiwalu w Opolu w 1988 r. był jedną z największych polskich gwiazd. "C’est la vie - Paryż z pocztówki", "Byłaś serca biciem", "Bądź moim natchnieniem" to kilka jego największych przebojów.

dvnh80n

Adriana Kalska znalazła się w "Szansie na sukces" nieprzypadkowo. Ówczesna studentka PWST uczyła się w specjalności wokalno-aktorskiej. Kilka lat później znowu zaprezentowała swój talent wokalny w telewizji. Tym razem w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zajęła czwarte miejsce.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Od 2015 r. Kalska jest związana z serialem "M jak Miłość". Wcześniej występowała także w "Na dobre i na złe", "Hotelu 52" czy "Komisarzu Aleksie".

Obejrzyj: Mikołaj Roznerski: "Nie jestem człowiekiem pełnym wiary w siebie"

dvnh80n

Podziel się opinią

Share
dvnh80n
dvnh80n