Trwa ładowanie...
dbo9a8n

Adriana Kalska w "Szansie na sukces". Tak wyglądała, zanim zdobyła sławę

Adriana Kalska od kilku lat jest kojarzona z serialem "M jak Miłość", gdzie występuje ze swoim narzeczonym, Mikołajem Roznerskim. Zanim jednak została sławna i rozpoznawalna, pojawiła się w muzycznym show TVP, gdzie zademonstrowała swój wokalny talent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adriana Kalska byłą nieznaną 25-latką, gdy pojawiła się w "Szansie na sukces"
Adriana Kalska byłą nieznaną 25-latką, gdy pojawiła się w "Szansie na sukces" (ONS.pl)
dbo9a8n

Adriana Kalska pojawiła się w "Szansie na sukces" w 2011 r., kiedy była jeszcze studentką krakowskiej PWST. Miała już za sobą pierwsze występy w telewizji (serial "Żołnierze wyklęci", epizod w "Ojcu Mateuszu"), ale na przełom w karierze musiała jeszcze poczekać. Zobaczcie, jak poradziła sobie w programie dla wokalistów, gdzie zaśpiewała przebój Andrzeja Zauchy, "Byłaś serca biciem".

Odcinek z piosenkami Zauchy nakręcono w 20. rocznicę tragicznej śmierci piosenkarza, który po występie na Festiwalu w Opolu w 1988 r. był jedną z największych polskich gwiazd. "C’est la vie - Paryż z pocztówki", "Byłaś serca biciem", "Bądź moim natchnieniem" to kilka jego największych przebojów.

dbo9a8n

Adriana Kalska znalazła się w "Szansie na sukces" nieprzypadkowo. Ówczesna studentka PWST uczyła się w specjalności wokalno-aktorskiej. Kilka lat później znowu zaprezentowała swój talent wokalny w telewizji. Tym razem w 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zajęła czwarte miejsce.

  ONS.pl

Zobacz także: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski zakochani bez pamięci. Trudno im utrzymać ręce przy sobie

Od 2015 r. Kalska jest związana z serialem "M jak Miłość". Wcześniej występowała także w "Na dobre i na złe", "Hotelu 52" czy "Komisarzu Aleksie".

dbo9a8n

Obejrzyj: Mikołaj Roznerski: "Nie jestem człowiekiem pełnym wiary w siebie"

dbo9a8n

Podziel się opinią

Share

dbo9a8n

dbo9a8n