Trwa ładowanie...
ycipk-rfnga9

"Świat według Kiepskich" z kolejnym sezonem. Ryszard Kotys znów w obsadzie

Rozpoczęły się właśnie prace nad nowym sezonem "Świata według Kiepskich". Do produkcji powraca Ryszard Kotys, który ponownie wcieli się w Mariana Paździocha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Świat według Kiepskich"
"Świat według Kiepskich" (Materiały prasowe)
ycipk-rfnga9

Fani komediowego serialu "Świat według Kiepskich" mogą spać spokojnie. Ich ulubiona telewizyjna produkcja powróci na antenę Polsatu z nowymi odcinkami. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych dwunastu odcinków, które zadebiutują w telewizji jesienią. Na widzów czeka kilka zmian. Przede wszystkim do obsady powraca odtwórca roli Mariana Paździocha - Ryszard Kotys, który wyjątkowo nie wystąpił w 29. sezonie. Obok niego pojawią się sami starzy znajomi. W rolach głównych zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego, Marzenę Kipiel-Sztukę, Barbarę Mularczyk-Potocką, Renatę Pałys, Bartosza Żukowskiego, Annę Ilczuk, Andrzeja Gałłę, Lecha Dyblika i Joannę Kurowską. Gościnnie w 30. sezonie "Świata według Kiepskich" wystąpią m.in. Jacka Braciaka, Andrzeja Kłaka i Agnieszkę Więdłochę.

Znamy już także pierwsze szczegóły fabuły nowej serii produkcji. Marian Paździoch znajdzie w życiu nową pasję. Z kolei Mariolka doczeka się kolejnego adoratora. Sporą zmianę zaoferuje Ferdkowi Halinka. Bohaterka planuje bowiem zmienić meble w dużym pokoju. To jednak nie spodoba się Kiepskiemu, który jest bardzo przywiązany do swoich foteli. Mieszkańcy kamienicy przy Ćwiartki 3 zmierzą się również z problemem zmiany czasu. Ferdek jako jedyny zdecyduje się jednak żyć w zgodzie z własnym zegarem.

"Świat według Kiepskich" produkuje Grupa ATM. Reżyserem nowych odcinków jest Patrick Yoka. Zdjęcia do 30. serii produkcji potrwają do 2 czerwca.

ycipk-rfnga9

"Świat według Kiepskich" to jeden z najdłużej nadawanych w Polsce seriali. Produkcja emitowana jest bez przerwy od 1999 roku. Pomysłodawcą i pierwszym reżyserem był Okił Khamidow. "Świat według Kiepskich" ma na swoim koncie dwie statuetki Telekamer. Pierwsze trzy odcinki ostatniego sezonu zgromadziły średnio przed telewizorami 1,73 miliona widzów.

ycipk-rfnga9

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-rfnga9

ycipk-rfnga9
ycipk-rfnga9