Qaqwqwrqw

"Świat według Kiepskich" z kolejnym sezonem. Ryszard Kotys znów w obsadzie

Rozpoczęły się właśnie prace nad nowym sezonem "Świata według Kiepskich". Do produkcji powraca Ryszard Kotys, który ponownie wcieli się w Mariana Paździocha.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Świat według Kiepskich"
"Świat według Kiepskich" (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Fani komediowego serialu "Świat według Kiepskich" mogą spać spokojnie. Ich ulubiona telewizyjna produkcja powróci na antenę Polsatu z nowymi odcinkami. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych dwunastu odcinków, które zadebiutują w telewizji jesienią. Na widzów czeka kilka zmian. Przede wszystkim do obsady powraca odtwórca roli Mariana Paździocha - Ryszard Kotys, który wyjątkowo nie wystąpił w 29. sezonie. Obok niego pojawią się sami starzy znajomi. W rolach głównych zobaczymy m.in. Andrzeja Grabowskiego, Marzenę Kipiel-Sztukę, Barbarę Mularczyk-Potocką, Renatę Pałys, Bartosza Żukowskiego, Annę Ilczuk, Andrzeja Gałłę, Lecha Dyblika i Joannę Kurowską. Gościnnie w 30. sezonie "Świata według Kiepskich" wystąpią m.in. Jacka Braciaka, Andrzeja Kłaka i Agnieszkę Więdłochę.

Znamy już także pierwsze szczegóły fabuły nowej serii produkcji. Marian Paździoch znajdzie w życiu nową pasję. Z kolei Mariolka doczeka się kolejnego adoratora. Sporą zmianę zaoferuje Ferdkowi Halinka. Bohaterka planuje bowiem zmienić meble w dużym pokoju. To jednak nie spodoba się Kiepskiemu, który jest bardzo przywiązany do swoich foteli. Mieszkańcy kamienicy przy Ćwiartki 3 zmierzą się również z problemem zmiany czasu. Ferdek jako jedyny zdecyduje się jednak żyć w zgodzie z własnym zegarem.

"Świat według Kiepskich" produkuje Grupa ATM. Reżyserem nowych odcinków jest Patrick Yoka. Zdjęcia do 30. serii produkcji potrwają do 2 czerwca.

Qaqwqwrqw

"Świat według Kiepskich" to jeden z najdłużej nadawanych w Polsce seriali. Produkcja emitowana jest bez przerwy od 1999 roku. Pomysłodawcą i pierwszym reżyserem był Okił Khamidow. "Świat według Kiepskich" ma na swoim koncie dwie statuetki Telekamer. Pierwsze trzy odcinki ostatniego sezonu zgromadziły średnio przed telewizorami 1,73 miliona widzów.

Qaqwqwrqw

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw