WP

"Świat według Kiepskich" ma 20 lat. Wiosną powróci na antenę Polsatu

To już 20 lat z Kiepskimi. Bijący rekordy popularności sitcom "Świat według Kiepskich" powróci na antenę Telewizji Polsat wiosną 2019 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich"
Gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich" (Materiały prasowe, Fot: Grzegorz Gołębiowski)
WP

"Świat według Kiepskich" jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r. Po latach produkcja nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Co wydarzy się wiosną w serialu?

Nowe odcinki to przede wszystkim duża dawka znanego już widzom serialowego humoru. Sąsiedzi z kamienicy założą hotel, Halina w końcu rozliczy Ferdka z bezpowrotnie straconego czasu, a młodsze pokolenie - Jolasia, Waldek i Mariola oraz Kopernik skupią się na poszukiwaniu internetowego trolla. Zobaczymy też wiele rzeczy, które się fizjologom nie będą śniły. M.in. Waldek podczas burzy zostanie porażony prądem, jednak strach o jego życie przełoży się na intratny biznes. Syn Kiepskich będzie jednym z głównych źródeł energii w kamienicy - staje się to szczególnie ważne, kiedy rząd planuje kolejną podwyżkę cen.

ZOBACZ TEŻ: Polska w krzywym zwierciadle. "Świat według Kiepskich" wraca na ekrany

WP

Halina Kiepska zdecyduje się także na telefon do adwokata. Będzie miała mocne dowody na to, że Ferdek ją zdradza. Czy to koniec jednego z najbardziej trwałych małżeństw w historii polskich seriali?

W kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ pojawi się syn Paździocha - Janusz Marian Paździoch, który zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Paździochową. Jeśli widzowie myśleli, że menda może być tylko jedna, to teraz będą mogli się zdziwić. W tej dziedzinie, Paździoch Junior będzie równie skuteczny, co jego ojciec. W roli Janusza Mariana Paździocha pojawi się Sławomir Szczęśniak, znany z formacji T-Raperzy znad Wisły.

ZOBACZ TEŻ: "Świat według Kiepskich" gościł największe gwiazdy. Pamiętacie, kto ich odwiedził?

W nowym sezonie planowane są występy gościnne takich gwiazd jak: Michał Urbaniak, Katarzyna Kwiatkowska i Edyta Herbuś. Oprócz nich, w realizowanych odcinkach zobaczymy także stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak).

WP

Zdjęcia do premierowych 12 odcinków powstają we Wrocławiu (ATM Grupa).

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP