Trwa ładowanie...

"#Supermodelka Plus Size": Ewa Zakrzewska zmagała się z bulimią. "Nienawidziłam swojego ciała"

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje "#Supermodelka Plus Size". Jurorką w programie jest Ewa Zakrzewska, najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size w Polsce. Poznajcie bliżej jej historię.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"#Supermodelka Plus Size": Ewa Zakrzewska zmagała się z bulimią. "Nienawidziłam swojego ciała"
Źródło: Materiały prasowe, fot: Mirek Kaźmierczak
d26blzr

Ewa Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Karierę modelki plus size zaczynała osiem lat temu. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "Viva" oraz "KMag". Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size. Jurorka programu "#Supermodelka Plus Size" dopiero od niedawna przyznaje, że zanim zajęła się modelingiem, miała ogromny problem z akceptacją swojego ciała. Zmagała się bowiem od dziecka z nadwagą i chorowała na bulimię.

- Od niedawna przyznaję się do bulimii, a robię to tylko po to, by przestrzec innych. Wcześniej nie przyjmowałam do wiadomości, że jestem bulimiczką. A jestem nią od 13. roku życia - pisze Zakrzewska na swoim blogu.

- Nienawidziłam swojego ciała. Zaczęłam popadać ze skrajności w skrajność: od głodówek po napady obżarstwa. Sama siebie niszczyłam. Metabolizm w końcu zwariował. Moja tarczyca wygląda dziś jak podziurawiona gąbka. Teraz naprawiam to, co kiedyś zepsułam balansowaniem na granicy zdrowia - dodała w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz".

d26blzr

Dziś Ewa Zakrzewska wspiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. A jaką będzie jurorką? Czy będzie surowa dla kandydatek na supermodelkę plus size?

Show "#Supermodelka Plus Size" oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc o programie dla modelek plus size

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d26blzr

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26blzr
d26blzr