Trwa ładowanie...
ycipk-wo0jlf
ycipk-wo0jlf

#SUPERMODELKA PLUS SIZE - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
#Supermodelka Plus Size Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-wo0jlf

"#Supermodelka Plus Size" - polski program rozrywkowy realizowany przez studio Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat.

"#Supermodelka Plus Size" opiera się na niemieckim formacie "Curvy Supermodel". Program ma na celu wyłonić spośród zgłoszonych uczestniczek kandydatki do zrobienia profesjonalnej kariery w modelingu. Aby wziąć udział w show, należy jednak spełnić kilka warunków. Przede wszystkim program przeznaczony jest dla kobiet w wieku 18-28 lat, noszących rozmiar minium 42 i mierzących conajmniej 170 cm wzrostu. Uczestniczki muszą najpier przejść przez etap castingów, a następnie rozpoczną rywalizację o przejście do kolejnego odcinka. W każdej odsłonie "#Supermodelka Plus Size" początkujące modelki nie tylko mierzą się z konkurentkami, ale też stawiają czoła własnym kompleksom. Dziewczyny mają za zadanie m.in. pokazać swój talent aktorski, taneczny, sportowy, reklamowy itp.

W pierwszej odsłonie "#Supermodelka Plus Size" jurorami zostali projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Bliński, polska modelka "plus size" Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski 2014 Rafał Maślak.

Pierwszy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" zaplanowano na wrzesień 2017 roku. Premierowa seria programu składa się z 10 epizodów.

ycipk-wo0jlf
ycipk-wo0jlf
ycipk-wo0jlf