ycipk-6soyf4

Jurorka programu "Supermodelka Plus Size" wychodzi za mąż! Zobaczcie zdjęcia z tygodnia panieńskiego

Ewa Zakrzewska swój wieczór panieński zamieniła w kilkudniową imprezę na Cyprze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Zakrzewska niebawem stanie na ślubnym kobiercu
Ewa Zakrzewska niebawem stanie na ślubnym kobiercu (Instagram.com)
ycipk-6soyf4

Zdjęciami z wypadu pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Przy jednym ze zdjęć napisała: "Jeszcze panienka". Niebawem ten stan ma się zmienić. Niestety, nie wiadomo, kim jest narzeczony Zakrzewskiej.

Modelka plus size i początkująca gwiazda telewizji na wakacjach, a właściwie na tygodniu panieńskim, nie rezygnuje z bikini, choć jej rozmiar jest nieco większy od przeciętnego. Zakrzewska jest dumna ze swojej krągłej figury - uczyniła z niej atut. Jednak nie wszystkim sylwetka Ewy się podoba.

W komentarzach do zdjęcia z welonem (poniżej) można wyczytać: "Dziewczyno! Ładna twarz i straszna nadwaga wręcz otyłość. Każda młoda kobieta chce dbać o siebie. A Ty próbujesz nas przekonać, że otyłość jest ok. Nie jest ok, jest chorobą! Powinnaś schudnąć dla zdrowia. Nie rozumiem dlaczego "modelka" xxl musi być aż tak otyła. Dlaczego nie pokazuje się normalności dziewczyn o rozmiarze 38, może 40. Po prostu paranoja - albo anorektyczki, albo otyłe monstra! Dlaczego?"

ycipk-6soyf4

Zakrzewska od lat pracuje jako modelka plus size. Jak można dowiedzieć się z oficjalnej strony programu, w którym działa jako jurorka: "Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez "Every Model Magazine" i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak "Cosmopolitan", "Viva" czy "K Mag" oraz w serwisach "Huffington Post" i "Plus Size Model Magazine". W dzieciństwie zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wspiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size".

Co sądzicie o jej figurze?

Jakich rad Zakrzewska udziela uczestnkiczkom show?

ycipk-6soyf4

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6soyf4

ycipk-6soyf4
ycipk-6soyf4