Trwa ładowanie...

"#Supermodelka Plus Size": finałowa piętnastka zamieszkała w domu modelek

Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" wybrali 15 dziewczyn, które ich zdaniem, mają szansę na międzynarodową karierę. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"#Supermodelka Plus Size": finałowa piętnastka zamieszkała w domu modelekŹródło: Materiały prasowe
d36lvyt
d36lvyt

Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się 30 i 31 maja. Z tej grupy z kolei jury wyłoniło 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.

Na uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus sizeplus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie, jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają.

- W tym zawodzie ważny jest charakter, osobowość, wyobraźnia i inteligencja. Modelka plus size ma oczywiście wzbudzać w nas tolerancję, wywołać akceptację, ale też, podobnie jak modelka w standardowym rozmiarze, zachwyt. Ważne są odpowiednie proporcje. Większy rozmiar nie oznacza zaburzeń sylwetki, nie propaguje otyłości i nie zwalnia dziewczyn z konieczności ćwiczenia i dbania o ciało - mówi Ewa Minge, projektantka i jurorka.

d36lvyt

Która z uczestniczek programu "#Supermodelka Plus Size" najlepiej wpisze się w tę definicję? Losy wybranych do udziału w show dziewczyn z całej Polski będziemy mogli śledzić już od września w Polsacie. Program oparty jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d36lvyt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36lvyt