Trwa ładowanie...

"#Supermodelka Plus Size": oto pierwsze uczestniczki, które dostały się do finałowej piętnastki. Mają szansę na karierę w modelingu?

Za nami premierowy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size", w którym podczas castingu pierwsza grupa kandydatek stanęła przed jurorami. Uczestniczki, które przeszły do kolejnego etapu, wzięły udział w grupowej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych i z profesjonalnym modelem. Najlepsze decyzją jury dostały się do finałowej piętnastki i już za tydzień zobaczymy je w domu modelek. Poznajcie szczęśliwą siódemkę!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"#Supermodelka Plus Size": oto pierwsze uczestniczki, które dostały się do finałowej piętnastki. Mają szansę na karierę w modelingu?Źródło: Materiały prasowe
dril0ic
dril0ic

NATALIA BĄK - 23 lata, rozmiar 44 - Mieszka z narzeczonym w Holandii. Pracuje w dużej firmie logistyczno-spedycyjnej. Gra na gitarze akustycznej i ukulele. Nazwisko i waga od zawsze były tematem drwin jej otoczenia. Lekko zdystansowana, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Twierdzi, że jest uzależniona od czekolady i dobrego jedzenia.

JUSTYNA CZAJKA - 21 lat, rozmiar 42 - Pochodzi z Kołobrzegu, w którym czuła się samotna i znudzona, więc przeprowadziła się do Gdańska. Pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia majątek na napiwkach. Mówi otwarcie, że ma parcie na szkło i chce zrobić karierę. Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny.

JULITA CZERWIŃSKA - 21 lat, rozmiar 42 - Pochodzi z Mazur, a mieszka w Poznaniu. Zajmuje się kosmetologią. Swój udział w programie dedykuje ukochanemu tacie. Mama zginęła w wypadku, kiedy Julita miała 10 lat. Jest wdzięczna ojcu, że po jej śmierci sam wychował ją i rodzeństwo, i mimo swojej choroby, nadal wspiera dzieci, aby zapewnić im wykształcenie. Julita mimo trudnego dzieciństwa jest bardzo silną i uśmiechniętą dziewczyną.

dril0ic

PATRYCJA GREINKE - 21 lat, rozmiar 44/46 - Studentka zaocznej logistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Wiele lat żyła między ojczystą Polską a Niemcami, gdzie pracowała w kawiarni, by wreszcie osiąść w kaszubskim Bytowie. Singielka. Ma bardzo dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Hobbystycznie próbowała pracy jako fotomodelka. Jednak zanim zaakceptowała swój wygląd, miała myśli samobójcze spowodowane krytyką otoczenia.

KATARZYNA NIKICIUK - 24 lata, rozmiar 44/46 - Pochodzi z Elbląga. Studentka Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Migracji na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. W związku od 4 lat. Jej najbliższą przyjaciółką jest mama. Jest silna i niezależna, choć przyznaje, że rozmiar czasami wprawia ją w kompleksy.

KAROLINA WAGNER-WENDZONKA - 27 lat, rozmiar 42/44 - Pochodzi z Poznania. Jest szefową sprzedaży w sklepie internetowym i blogerką. Rok temu rozwiodła się z toksycznym mężem i porzuciła otoczenie, które wywierało na nią zły wpływ. Schudła 40 kilogramów i odbudowuje swoją wiarę w siebie. Zakochana i szczęśliwa postanowiła spróbować swoich sił w programie.

ZUZANNA ZAKRZEWSKA - 28 lat, rozmiar 42/44 - Pochodzi z Trzebini. Absolwentka pedagogiki, pracująca jako wizażystka i charakteryzatorka. Rok temu pracowała jako animator w Hiszpanii, gdzie nabrała wiary w siebie i podjęła walkę z kompleksami. Od 10 lat gra na scenie półprofesjonalnego teatru w Trzebini. Kocha scenę, jednak w życiu prywatnym jest nieśmiała.

dril0ic

Czy dziewczyny spełnią wymagania branży mody oraz oczekiwania jurorów i będą miały szansę zostać prawdziwymi modelkami plus size? Czy w szczęśliwej siódemce jest ta, która otrzyma tytuł #Supermodelki Plus Size? Kolejny odcinek castingowy, w którym poznamy osiem kandydatek do zwycięstwa już w środę 13 września o 20:35 w Telewizji Polsat.

Zobacz też: "#Supermodelka Plus Size": niezwykła historia Marty poruszyła jurorów

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dril0ic
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dril0ic