WP

Sukces polskiego serialu z Maciejem Stuhrem. "Belfer" we francuskiej telewizji

"Belfer" wymieniany jest wśród najlepszych polskich produkcji ostatnich lat. Choć nie wiadomo, czy kolejny sezon powstanie, producenci mogą świętować kolejny sukces serialu. Przygody Pawła Zawadzkiego mają szansę zobaczyć francuscy widzowie. Co już wiemy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr jako Paweł Zawadzki, tytułowy "Belfer"
Maciej Stuhr jako Paweł Zawadzki, tytułowy "Belfer" (Materiały prasowe)
WP

Pierwszy sezon serialu o nauczycielu, który rozwiązuje kryminalną zagadkę, zdobył świetne recenzje oraz cieszył się rekordową oglądalnością. Było tylko kwestią czasu, aż pojawi się druga odsłona "Belfra". Tak też się stało, jesienią 2017 r. znów mogliśmy śledzić losy bohaterów z Pawłem Zawadzkim na czele.

Finałowy odcinek drugiej serii, choć dla wielu widzów rozczarowujący, dawał wielkie nadzieje na kontynuację. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle zobaczymy, jak potoczą się losy Pawła Zawadzkiego. Produkcja zapewnia, że decyzja zostanie podjęta w pierwszym kwartale 2018 r.

WP

Zanim jednak dowiemy się, czy trzeci sezon "Belfra" w ogóle powstanie, mamy dobrą wiadomość dla fanów. Serial z Maciejem Stuhrem zatytułowany "The Teach" ma szansę zostać hitem za granicą, a dokładnie we Francji. Produkcja jest emitowana na kanale Polar + w każdy poniedziałek. "Belfer" pokazywany jest z francuskim dubbingiem, dzięki czemu ma szansę zdobyć szersze grono odbiorców. Jak na razie telewizja, zdecydowała się pokazać pierwsze sezon polskiej produkcji.

Ziastun serialu "Belfer" z francuskim dubbingiem

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP