Sukces Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jeszcze o nim usłyszymy

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydaje książkę
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydaje książkę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Magdalena Sawicka

25.06.2021 22:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karol Maciesz był jednym z uczestników 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego burzliwy związek z Igą elektryzował widzów, jednak nie przetrwał próby czasu. 35-latek nie powiedział jednak ostatniego słowa.

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazała się hitem oglądalności. Maćka i Laurę poróżniła m.in. kwestia wiary. Iza podejrzewał Kamila o niedojrzałość ze względu na to, że jest od niej kilka lat młodszy. Z kolei Iga i Karol zapewnili widzom emocjonalny rollercoaster. Fani programu poznali już odpowiedź, które pary pozostały razem po wyłączeniu kamer.

Karol Maciesz był jednym z najpopularniejszych uczestników ostatniej edycji. Jego małżeństwo z Igą nie przetrwało, jednak wiele wskazuje na to, że dzięki show znalazł partnerkę. Fani programu spotkali Laurę i Karola w galerii handlowej, gdzie z ukrycia zrobiono im zdjęcie. Co więcej, 35-latek zyskał wierne grono adoratorek na Instagramie.

Teraz okazuje się, że po udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Karol może odnotować kolejny sukces. Karol wydaje autorskiego e-booka, który będzie dotyczył jednej z jego pasji, czyli gastronomi.

- "Nadeszła wiekopomna chwila" jak to mawiał Pawlak. To już oficjalne! E-book "Z miłości do gotowania i organizowania" na początku lipca w sprzedaży. Jest to projekt, który tworzyłem przez ostatnie kilka miesięcy. Było to dla mnie dużym wyzwaniem, w które włożyłem ogrom pracy - podzielił się radosną nowiną Karol Maciesz.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także