Trwa ładowanie...
28-12-2016 14:31

Stefano Terrazzino: "Z Elżbietą Romanowską tworzymy parę idealną"

Stefano Terrazzino przyznaje, że w jego życiu nieustannie przeplatają się trzy pasje: taniec, aktorstwo i śpiew. Teraz trwają właśnie przygotowania do taneczno-muzycznego spektaklu. Na scenie partnerować mu będzie Elżbieta Romanowska. Jak wspomina współpracę z aktorką?

Share
d45prsw

- Chcę się rozwijać muzycznie, to mi się podoba i dużo mi daje. Teraz robimy taki muzyczno-taneczny spektakl z Elą Romanowską. To będzie muzyczne i taneczne, trochę stand up comedy. Uważam, że jesteśmy z Elą perfekcyjną parą i już nie mogę się doczekać premiery - powiedział Newserii Lifestyle Terrazzino.

Stefano Terrazzino przyznaje, że zdecydował się na współpracę z Elżbietą Romanowską, bo jest ona nie tylko utalentowaną aktorką, lecz także ma duże poczucie humoru i dobrze tańczy.

- Ona potrafi to wszystko, ona bardzo dobrze tańczy towarzysko, widać to było w "Tańcu z gwiazdami", szkoda, że miała tę kontuzję, ale teraz już idzie jak wulkan. Śpiewa fantastycznie, ma tyle wdzięku w sobie. Jest również taka temperamentna - stwierdził.

d45prsw

Premiera spektaklu prawdopodobnie odbędzie się w lutym przyszłego roku. Tancerz podkreśla, że jednocześnie realizuje kilka projektów, nie wyklucza także, że weźmie udział w niemieckiej edycji "Tańca z gwiazdami". Myślicie, że ma szansę zrobić międzynarodowa karierę?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną AKPA
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: AKPA
Stefano Terrazzino AKPA
Stefano Terrazzino Źródło: AKPA
d45prsw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45prsw
d45prsw