Trwa ładowanie...
d3j8o3e

"SNL Polska" z Olgą Bołądź nie zachwycił internautów. "Scenarzyści dostali wolne po ostatnim udanym odcinku?"

Za krótko, za sztywno, najgorsza prowadząca w historii programu – to najczęstsze podsumowania ósmego odcinka "SNL Polska", który pojawił się na platformie Showmax 27 stycznia. Co śmieszyło widzów, a co uznano za całkowity niewypał?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Olga Bołądź w ostatnim skeczu, w którym cztery czarownice wypiły serum prawdy
Olga Bołądź w ostatnim skeczu, w którym cztery czarownice wypiły serum prawdy (Materiały prasowe)
d3j8o3e

Autorzy wpisów w mediach społecznościowych, opatrzonych hashtagiem #snlpolska i pojawiających się na oficjalnych profilach programu są w większości zgodni, że najnowszy odcinek był jednym z gorszych. Wielu internautów przyznaje, że już na starcie skreśliło Olgę Bołądź jako prowadzącą i praktycznie żaden z jej występów nie zrobił dobrego wrażenia. Wyjątkiem był filmik, w którym wystąpiła u boku Sebastiana Fabijańskiego.

"Jedynie powyższy skecz trzymał jakiś poziom. Reszta niestety mało śmieszna" – napisał jeden z widzów pod klipem zamieszczonym na Facebooku. "Najlepsze z całego odcinka, poziomem pobiło wszystko" – wtórował inny.

d3j8o3e

Wiele osób zdziwiła długość odcinka – poprzednie trwały około godzinę, zaś ten poprowadzony przez Olgę Bołądź zaledwie 50 min. Czyżby zabrakło pomysłów na skecze i dowcipy?

"Czy ekipa scenarzystów dostała wolne w zamian za udany odcinek z Karolakiem i sama Olga Bołądź musiała sobie napisać skecze? Tak to wyglądało niestety" – napisał jeden z widzów na profilu "SNL Polska" na Facebooku.

Poza skeczem z Bołądź i Fabijańskim, widzom przypadł do gustu cykliczny skecz "Weekend Update", w którym śmiano się z neonazistów w polskim lesie, Andrzeja Dudy, posła Michała Kamińskiego i prezenterki TVP, która miała modlitwą uleczyć "jedynkę" i "dwójkę".

d3j8o3e

Pozostałe skecze przeszły praktycznie bez echa. W komentarzach pada częsty argument, że poprzedni odcinek z Tomaszem Karolakiem zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko, więc spadek formy nie powinien dziwić. Jak będzie następnym razem? Przekonamy się 3 lutego o 21:00.

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3j8o3e

Podziel się opinią

Share
d3j8o3e
d3j8o3e