Trwa ładowanie...
d3uo2lm

SNL Polska. Weekend Update: Mateusz Morawiecki podsumowuje pierwszy rok rządów

Niezręczne wpadki polityków nie pozostają niezauważone. Satyrycy tylko czekają, by je wytknąć. Jeśli lubicie polityczny humor, koniecznie włączcie Telewizję WP 16 grudnia o 20:20. Tym razem dostało się premierowi Morawieckiemu, który świętował pierwsze urodziny swojego rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SNL Polska Weekend Update - oglądaj w Telewizji WP w każdą niedzielę o 20:20
SNL Polska Weekend Update - oglądaj w Telewizji WP w każdą niedzielę o 20:20 (stopklatka/WP.TV)
d3uo2lm

"SNL Polska - Weekend Update" to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia. Emisja w soboty na Showmaxie oraz w każdą niedzielę o 20:20 w Telewizji WP.

W najnowszym odcinku satyrycy wzięli na celownik premiera Mateusza Morawieckiego. Przebrany za klauna dopiero co skończył świętować pierwsze urodziny rządu. Była to świetna okazja do podsumowania swoich sukcesów i porażek przeciwników, na przykład Zbigniewa Ziobry. Premier Morawiecki nie miał wątpliwości, że miniony rok był bardzo udany, bo sam prezes Kaczyński wręczył mu czekoladę. Taką dużą, za kilkanaście złotych.

d3uo2lm

Będziecie oglądać? Polecamy!

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

d3uo2lm

Podziel się opinią

Share
d3uo2lm
d3uo2lm