RozrywkaSNL Polska. Weekend Update: śmieją się z Petru i Szydło

SNL Polska. Weekend Update: śmieją się z Petru i Szydło

SNL Polska. Weekend Update: śmieją się z Petru i Szydło
Źródło zdjęć: © WP.PL

25.11.2018 14:27, aktual.: 25.11.2018 17:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niezręczne wpadki polityków nie pozostają niezauważone. Satyrycy tylko czekają, by je wytknąć. Jeśli lubicie polityczny humor, koniecznie włączcie Telewizję WP 25 listopada o 20:20. Czeka na was porcja świeżych żartów - tym razem z wpadek Petru i wypadków Szydło.

"SNL Polska - Weekend Update" to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia. Emisja w soboty na Showmaxie oraz w każdą niedzielę o 20:20 w Telewizji WP.

Ten 15-minutowy program to celne, choć groteskowe, podsumowanie tygodnia w wykonaniu dwójki prowadzących - Laury Breszki i Kamila Prubana.

W najnowszym odcinku "dostało się" Ryszardowi Petru, który myli nazwę założonej przez siebie partii.

Prowadzący pożartowali też z Beaty Szydło - premier w lutym miała wypadek samochodowy, a jego sprawa ciągnie się od miesięcy.

Chociaż program ma charakter satyryczny, niejednokrotnie można dowiedzieć się z niego więcej niż z programów informacyjnych. Te "szydercze wiadomości" to segment znany z wyprodukowanego przez Showmax najgłośniejszego show komediowego ostatnich lat - "SNL Polska".

- Polacy w końcu dostaną jakieś rzetelne informacje - mówiła w rozmowie z WP Laura Breszka. - Takie prawdziwe i bez szczypania się - twierdził Kamil Pruban.

Będzie oglądać? Polecamy!

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także