Trwa ładowanie...

SNL Polska. Weekend Update: Danuta Holecka i "paski grozy" na celowniku

Niezręczne wpadki polityków nie pozostają niezauważone. Satyrycy tylko czekają, by je wytknąć. Jeśli lubicie polityczny humor, koniecznie włączcie Telewizję WP 9 grudnia o 20:20. Czeka na was porcja świeżych żartów. Tym razem dostało się Danucie Holeckiej i redakcji "Wiadomości".

SNL Polska. Weekend Update: Danuta Holecka i "paski grozy" na celownikuŹródło: WP.PL
d3y8gyk
d3y8gyk

"SNL Polska - Weekend Update" to polska wersja znanego amerykańskiego programu, który w ironiczny sposób komentuje najważniejsze wydarzenia ostatniego tygodnia. Emisja w soboty na Showmaxie oraz w każdą niedzielę o 20:20 w Telewizji WP.

W najnowszym odcinku satyrycy wzięli na celownik Danutę Holecką i "Wiadomości" w Telewizji Polskiej. Wyśmiano również słynne już "paski grozy", które swego czasu wywołały w sieci istną burzę. Trudno się jednak dziwić, że pokazywane u dołu ekranu belki wzbudzały tyle emocji. Stacja nie przebierała w słowach, komentując działania opozycji, czy relacjonując różnorodne protesty - na swój własny, stronniczy sposób.

Będzie oglądać? Polecamy!

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

d3y8gyk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y8gyk