Trwa ładowanie...
d1662rx

Ślub od pierwszego wejrzenia – znamy już drugą parę. Najbliżsi uznali ich związek za „wybryk”

Ślub od pierwszego wejrzenia – kolejną wytypowaną przez ekspertów parą jest Maciej i Agata. Rodzina nie jest zachwycona ich relacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub od pierwszego wejrzenia – znamy już drugą parę. Najbliżsi uznali ich związek za „wybryk”
Ślub od pierwszego wejrzenia – znamy już drugą parę. Najbliżsi uznali ich związek za „wybryk” (Facebook.com)
d1662rx

Ślub od pierwszego wejrzenia – nowa para

Wiadomo, że specjaliści spośród chętnych kandydatów wytypowali już kolejnąparę – Agatę i Macieja. Wybór nie był prosty. Eksperci rozpatrzyli wiele zgłoszeń nim w końcu wyznaczyli nowy duet.

Przyszłe małżeństwo

Nowa uczestniczka, Ślubu od pierwszego wejrzenia– 23-letnia Agata, jest handlowcem. Studiuje, pracuje i marzy o założeniu własnej rodziny. Warto podkreślić, że sama wychowywała się bez ojca. Zakładając własną rodzinę chciałaby, żeby jej dziecko nie zaznało podobnej pustki. Zaufanie i szczerość mają dla niej kluczową rolę.

d1662rx

Dobrany przez ekspertów partner Agaty to 28-letni Marcin, który pracuje jako ratownik i nauczyciel pływania. Mężczyzna nie ukrywał, że ciągła samotność i wracanie do pustego domu są dla niego frustrujące. Do programu zgłosił się, żeby znaleźć miłość swojego życia.

Ślub – reakcja nowej pary

Agata i Maciej na wieść o ślubie zareagowali zupełnie inaczej. Dziewczyna dosłownie rozpłakała się ze szczęścia, zaś mężczyzna był w ciężkim szoku. Informacja o zbliżającej się ceremonii docierała do niego przez kilka dni. Zaskoczenia nie ukrywali również najbliżsi pary. Mama Agaty była bardzo zaskoczona, uznając całą sytuację za bardzo dziwną. W wypowiedzi przed kamerami nie kryła również swoich obaw.

Dalsze losy Anity i Adriana

Nowy odcinek ukazał również losy poznanej w poprzednio młodej pary. Wszystko wskazuje na to, że wybór ekspertów był trafiony. Między Anitą i Adrianem zaiskrzyło i... powiedzieli sobie "tak"!. Zachwycony urodą żony pan młody nie był w stanie ukryć swojego zachwytu.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1662rx

Podziel się opinią

Share

d1662rx

d1662rx