Trwa ładowanie...

Ślub od pierwszego wejrzenia – znamy już drugą parę. Najbliżsi uznali ich związek za „wybryk”

Ślub od pierwszego wejrzenia – kolejną wytypowaną przez ekspertów parą jest Maciej i Agata. Rodzina nie jest zachwycona ich relacją.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ślub od pierwszego wejrzenia – znamy już drugą parę. Najbliżsi uznali ich związek za „wybryk”Źródło: Facebook.com
d4ifix0
d4ifix0

Ślub od pierwszego wejrzenia – nowa para

Wiadomo, że specjaliści spośród chętnych kandydatów wytypowali już kolejnąparę – Agatę i Macieja. Wybór nie był prosty. Eksperci rozpatrzyli wiele zgłoszeń nim w końcu wyznaczyli nowy duet.

Przyszłe małżeństwo

Nowa uczestniczka, Ślubu od pierwszego wejrzenia– 23-letnia Agata, jest handlowcem. Studiuje, pracuje i marzy o założeniu własnej rodziny. Warto podkreślić, że sama wychowywała się bez ojca. Zakładając własną rodzinę chciałaby, żeby jej dziecko nie zaznało podobnej pustki. Zaufanie i szczerość mają dla niej kluczową rolę.

Dobrany przez ekspertów partner Agaty to 28-letni Marcin, który pracuje jako ratownik i nauczyciel pływania. Mężczyzna nie ukrywał, że ciągła samotność i wracanie do pustego domu są dla niego frustrujące. Do programu zgłosił się, żeby znaleźć miłość swojego życia.

Ślub – reakcja nowej pary

Agata i Maciej na wieść o ślubie zareagowali zupełnie inaczej. Dziewczyna dosłownie rozpłakała się ze szczęścia, zaś mężczyzna był w ciężkim szoku. Informacja o zbliżającej się ceremonii docierała do niego przez kilka dni. Zaskoczenia nie ukrywali również najbliżsi pary. Mama Agaty była bardzo zaskoczona, uznając całą sytuację za bardzo dziwną. W wypowiedzi przed kamerami nie kryła również swoich obaw.

d4ifix0

Dalsze losy Anity i Adriana

Nowy odcinek ukazał również losy poznanej w poprzednio młodej pary. Wszystko wskazuje na to, że wybór ekspertów był trafiony. Między Anitą i Adrianem zaiskrzyło i... powiedzieli sobie "tak"!. Zachwycony urodą żony pan młody nie był w stanie ukryć swojego zachwytu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4ifix0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ifix0