Trwa ładowanie...
d5f2u8l

"Ślub od pierwszego wejrzenia": zmiany w emisji programu. Show wraca do TVN

Kolejne zmiany w ramówce TVN. Z końcem marca ślubne reality show widzowie znów zobaczą na głównej antenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia" znów w TVN
"Ślub od pierwszego wejrzenia" znów w TVN (Youtube.com)
d5f2u8l

Trwająca pandemia koronawirusa wymusza dostosowanie się do nowych, nadzwyczajnych warunków funkcjonowania obywateli, przedsiębiorców, artystów, nauczycieli, medyków. Zmiany nie omijają też stacji telewizyjnych.

Najwięksi telewizyjni gracze szybko wprowadzili zdecydowane środki ostrożności. Najbardziej odczuwalną zmianą było zawieszenie największych programów rozrywkowych, zwłaszcza tych nagrywanych z udziałem publiczności. Zmieniły się także zasady prowadzenia programów na żywo, inaczej wyglądają też dopiero rozpoczęte, wiosenne ramówki. Wszystko po to, żeby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom i ekipom pracującym przy telewizyjnych produkcjach.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W wyniku nieoczekiwanych roszad pojawiły się swojego rodzaju "luki" w codziennych ofertach stacji. Szybko jednak temu zaradzono. I tak w czasie odwołanego przez Polsat wiosennego "Tańca z gwiazdami", widzowie mogą oglądać na Jedynce nowy program "Ośmiu wspaniałych". Zmiany wprowadza także TVN, przywracając na główną antenę kontrowersyjny, choć popularny format "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Przypomnijmy, że trzecia edycja trafiła podobnie jak inne reality show ("Big Brother" i "Hotel Paradise") na antenę TVN 7. Jak informuje "Super Express", od 30 marca wróci na główną antenę i to na TVN emitowane będą odcinki premierowe, na TVN7 zaś powtórki. Najbliższy, premierowy odcinek pokaże jeszcze Siódemka (w piątek, 27 marca o 21:00), kolejny już TVN (w poniedziałek, o 21:30).

d5f2u8l

Podziel się opinią

Share
d5f2u8l
d5f2u8l