Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia": TVN planuje drugi sezon programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia": TVN planuje drugi sezon programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia": TVN planuje drugi sezon programu
Źródło zdjęć: © TVN/x-news

15.11.2016 11:50, aktual.: 06.06.2018 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ślub od pierwszego wejrzenia" doczeka się drugiego sezonu. Stacja TVN rozpoczęła poszukiwania osób chętnych do wzięcia udziału w kolejnej serii kontrowersyjnego reality-show. Nowa edycja formatu ma pojawić się na antenie jesienią przyszłego roku.

Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, powstanie drugi sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Hit telewizji TVN ma doczekać się swojej kontynuacji jesienią 2017 roku. Stacja rozpoczyna poszukiwania śmiałków chętnych do wzięcia udziału w eksperymencie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny program typu reality-show, który polega na łączeniu osób w pary na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań. Troje naukowców swata ze sobą nieznajomych ludzi, uwzględniając tylko ich cechy fizyczne, psychologiczne oraz życiowe doświadczenia. Testy na uczestnikach przeprowadzają psycholog - Piotr Mosak, seksuolog - Monika Staruch oraz profesor antropologii - Bogusław Pawłowski. Osoby biorące udział w programie poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej starają się odnaleźć w zupełnie nowej dla siebie sytuacji. Para ma dokładnie miesiąc na podjęcie decyzji o kontynuowaniu związku lub ewentualnym rozwodzie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program oparty na duńskim formacie "Gift Ved Forste Blik". W pierwszej polskiej edycji show eksperymentowi społecznemu poddały się trzy pary. Według danych podanych przez wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzało około 1,4 miliona widzów. Z każdym epizodem oglądalność show rośnie.

Zobacz także: Michał Kwiatkowski o planowanym ślubie: "Chciałem, żeby ten związek stał się oficjalny"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także