Już jej nie ukrywa. Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał nową partnerkę

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją wybrankę
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją wybrankę
Źródło zdjęć: © Instagram, Kadr z programu

18.09.2022 15:10, aktual.: 18.09.2022 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jak większość uczestników, którym nie wyszło w programie, odnalazł swoją drugą połówkę po zakończeniu show. Do tej pory jednak nie pokazywał jej fanom. Teraz zrobił wyjątek.

Jedną z par w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stworzyli 29-letnia Dorota z Lublina i 34-letni Piotr ze Zduńskiej Woli. Dziewczyna, która przed zgłoszeniem się do programu nie była nigdy w żadnym związku, nie kryła ekscytacji z faktu, że poślubi nieznajomego. Z kolei jej małżonek początkowo dał się poznać jako zrównoważony i spokojny mężczyzna, który nie ma pojęcia o przeszłości swojej "wybranki" i który na pierwszy rzut oka wydawał się być zupełnym przeciwieństwem wiecznie rozemocjonowanej Doroty.

Wszystko zmieniło się po weselu. Na jaw wyszła nazbyt spokojna natura Doroty i mocno ekspresyjne, wręcz agresywne, zachowanie Piotra. Uczestnik zaczął naciskać na fizyczne zbliżenie do żony, bo bez tego nie potrafił ocenić w finałowym odcinku, czy dalszy związek z wybranką ma sens. Taka postawa spotkała się zarówno z oburzeniem Doroty, jak i większości widzów. Ostatecznie para rozstała się tuż po zakończeniu programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

I o ile 29-latka unikała rozgłosu i niemalże zniknęła z przestrzeni publicznej, o tyle jej były małżonek zaczął korzystać ze zdobytej popularności. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że serce Piotra znów jest zajęte. Nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów.

- Spekulacji jest wiele. Że spotykam się z uczestniczkami mojej edycji i poprzedniej, ludzie chcą znaleźć sensację. Na pewno jest też tak, że z uczestnikami będziemy się poznawać. Te relacje się gdzieś tam nawiązują, ale jako ludzi, którzy przeżyli to samo. Jeszcze nie raz pojawią się wspólne zdjęcia z innymi - wyznał enigmatycznie w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

W końcu Piotr zmienił zdanie i z okazji ślubu przyjaciela ujawnił tożsamość swojej wybranki. Już na pierwszy rzut oka widać, że para świetnie bawiła się podczas wesela. Pasują do siebie?

Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę© Instagram
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę
Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę© Instagram

W odcinku specjalnym podcastu "Clickbait" wyliczamy największe niespodzianki i rozczarowania festiwalu filmowego w Gdyni. Po raz pierwszy przesłuchujemy gości. Piotr Trojan opowiada o kulisach kręcenia "Johnny’ego", a Waleria Gorobets o tym, jak powstawała szalona "Apokawixa". Co zdradzili? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także