Trwa ładowanie...
d1dpida

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina ścięła włosy. Jest nie do poznania

Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoją metamorfozą. Mało kto ją rozpoznał w nowym wcieleniu. Pojawiły się jednak spekulacje, że zmiana spowodowana jest błogosławionym stanem uczestniczki show TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina i Krzysztof wzięli powiedzieli sobie "tak" w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"
Paulina i Krzysztof wzięli powiedzieli sobie "tak" w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" (Facebook.com)
d1dpida

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma znacznie mniej sukcesów na koncie niż "Rolnik szuka żony". W show TVN tylko dwie pary postanowiły kontynuować eksperyment i trwać w zaaranżowanym przez telewizję małżeństwie. Jedną z nich jest Paulina i Krzysztof. Mimo że wydawało się, że są najbardziej niedobranym duetem w historii programu, oni postanowili walczyć o swoją relację. Po kilku awanturach i rozstaniach zdecydowali się dać sobie ostatnią szansę. Udało się.

Dziś Paulina poza Krzyśkiem świata nie widzi. I vice versa. Małżonkowie co jakiś czas chwalą się też nowinkami ze swojego życia prywatnego. Publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, udowadniając tym samym, jak bardzo wciąż się kochają.

Ostatnio na profilu Pauliny pojawiło się zdjęcie, które rozemocjonowało internautów (fotka znajduje się na zamkniętym profilu Pauliny). Uczestniczka zaprezentowała bowiem swoją nową fryzurę. Choć wciąż na jej głowie przeważa ognisty rudy kolor, ścięła włosy i postawiła na grzywkę. W tej wersji mało kto ją rozpoznał!

d1dpida

"Zdecydowanie zmiana na plus", "Wyglądasz jak nastolatka", "Pokazały się wielkie oczy", "Na początku nie poznałam", "Jestem pod wrażeniem" - piszą fani.

Co ciekawe, gdy jedna z internautek zapytała Paulinę, czy zmiana jest oznaką ciąży, głos zabrał Krzysztof. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

   Instagram.com
(Instagram.com)
d1dpida

Podziel się opinią

Share
d1dpida
d1dpida