Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zablokowali profile w sieci

Widzowie zastanawiają się, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamknęli swoje konta. Jedni twierdzą, że dziewczyna nie wytrzymuje krytyki, jeszcze inni, że jest w ciąży.

Share
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zablokowali profile w sieci
Źródło: Materiały prasowe
d1czf97

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza sporo emocji. Widzowie są niezwykle zaciekawieni samą formułą, czyli tym, że dwoje nieznajomych decyduje się na ślub "w ciemno". Potem z wypiekami na twarzy śledzą ich losy. W najnowszej, czwartej już edycji sporym zainteresowaniem fanów programu cieszą się Oliwia i Łukasz. Wszyscy zastanawiają się, czy małżeństwo sobie poradzi i czy będzie w stanie pójść na kompromisy. Świeżo upieczona żona jest młodą kobietą (ma tylko 24 lata) z określoną wizją na przyszłość.

ZOBACZ: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

Łukaszowi z kolei trudno otworzyć się przed Oliwią. To potęguje problemy w ich relacji. Czy uda im się przetrwać? To pytanie zadają sobie wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W show Oliwia zasłynęła jako osoba dość złośliwa wobec swojego męża, co spotkało się z krytyką widzów.

d1czf97

Ostatnio małżeństwo zdecydowało zmienić ustawienia swoich profili w mediach społecznościowych. Z publicznych zmienili je na prywatne. Fani mają dwie teorie. Jedną z nich jest to, że Oliwia nie radzi sobie z krytyką. Druga dotyczy ciąży.

Przeczytaj: <a href="https://teleshow.wp.pl/slub-od-pierwszego-wejrzenia-lukasz-podpuszcza-fanow-wszyscy-zastanawiaja-sie-czy-jest-z-oliwia-6502268611348609a">"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podpuszcza fanów. Wszyscy zastanawiają się, czy jest z Oliwią</a>

"Obserwujecie Insta Oliwii? Ostatnie zdjęcie ucięte przy brzuchu, gdzie się akurat poszerzał. Chyba plotka o tej ciąży jest realna!" - napisała jedna z fanek programu.
"Moim zdaniem nie radzi sobie z krytyką".

Które z tych przypuszczeń okaże się prawdziwe? A może jest jeszcze inny powód, który wpłynął na decyzję bohaterów show? Przekonamy się niebawem.

d1czf97

Podziel się opinią

Share
d1czf97
d1czf97