Trwa ładowanie...
d20zdmq

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zablokowali profile w sieci

Widzowie zastanawiają się, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamknęli swoje konta. Jedni twierdzą, że dziewczyna nie wytrzymuje krytyki, jeszcze inni, że jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - pojawili się w 4. edycji
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - pojawili się w 4. edycji (Materiały prasowe)
d20zdmq

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza sporo emocji. Widzowie są niezwykle zaciekawieni samą formułą, czyli tym, że dwoje nieznajomych decyduje się na ślub "w ciemno". Potem z wypiekami na twarzy śledzą ich losy. W najnowszej, czwartej już edycji sporym zainteresowaniem fanów programu cieszą się Oliwia i Łukasz. Wszyscy zastanawiają się, czy małżeństwo sobie poradzi i czy będzie w stanie pójść na kompromisy. Świeżo upieczona żona jest młodą kobietą (ma tylko 24 lata) z określoną wizją na przyszłość.

ZOBACZ: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

Łukaszowi z kolei trudno otworzyć się przed Oliwią. To potęguje problemy w ich relacji. Czy uda im się przetrwać? To pytanie zadają sobie wszyscy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W show Oliwia zasłynęła jako osoba dość złośliwa wobec swojego męża, co spotkało się z krytyką widzów.

d20zdmq

Ostatnio małżeństwo zdecydowało zmienić ustawienia swoich profili w mediach społecznościowych. Z publicznych zmienili je na prywatne. Fani mają dwie teorie. Jedną z nich jest to, że Oliwia nie radzi sobie z krytyką. Druga dotyczy ciąży.

Przeczytaj: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz podpuszcza fanów. Wszyscy zastanawiają się, czy jest z Oliwią

"Obserwujecie Insta Oliwii? Ostatnie zdjęcie ucięte przy brzuchu, gdzie się akurat poszerzał. Chyba plotka o tej ciąży jest realna!" - napisała jedna z fanek programu.
"Moim zdaniem nie radzi sobie z krytyką".

Które z tych przypuszczeń okaże się prawdziwe? A może jest jeszcze inny powód, który wpłynął na decyzję bohaterów show? Przekonamy się niebawem.

d20zdmq

Podziel się opinią

Share

d20zdmq

d20zdmq