Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
22-11-2016 08:58

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - kryzys Natalii i Jacka. Ewa godzi się z Darkiem

Kolejny kryzys małżeński w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nad rozwodem bardzo poważnie zastanawiają się Natalia i Jacek. Para kompletnie nie potrafi znaleźć wspólnego języka. W ósmym odcinku dokumentu nieoczekiwanie ociepliły się stosunki Ewy i Darka. Skłóceni bohaterowie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Małżonkowie budowali więź podczas wspólnego gotowania. Co jeszcze wydarzyło się u uczestników kontrowersyjnego eksperymentu? Zobaczcie relację z ósmej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - kryzys Natalii i Jacka. Ewa godzi się z DarkiemŹródło: TVN/x-news
d23d3vz
d23d3vz

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Darek wprowadził się do mieszkania Ewy. Nie pomogło to jednak zażegnać ich problemów. Kryzys między małżonkami tylko się nasilił. Potrzebna była nawet interwencja psychologa. Niedobrze zaczęło się też układać między Natalią i Jackiem. Kobieta ośmieszała swojego męża w gronie znajomych. Jedynie Krystian i Magda wydawali się szczęśliwi. Para zastanawiała się, w którym mieście powinna zamieszkać.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - spotkanie Ewy z rodzicami

Po ostatniej kłótni z Darkiem Ewa wyjechała do rodziców. Mama uczestniczki szybko zorientowała się, że w życiu córki dzieje się coś niedobrego. Kobieta była zdziwiona faktem, że Darek nie pojawił się na urodzinach dziadka Ewy.

- Brakuje mi takiego uśmiechu u ciebie - powiedziała mama bohaterki podczas oglądania zdjęć z wesela córki.

- Ja wiem mamo, ale to wszystko nie jest takie proste - odpowiedziała Ewa.

d23d3vz

Kobieta przyznała, że córka nie chciała jej zdradzić zbyt wielu szczegółów ze wspólnego pożycia z Darkiem. Na jaw wyszło jedynie, że po ślubie małżonkowie spędzili ze sobą bardzo mało czasu.

- Na weselu wydawało się, że będziecie udaną parą - kontynuowała rozmowę z córką. Nazajutrz miało odbyć się przyjęcie urodzinowe teściowej Darka. Żona uczestnika zastanawiała się, czy jej partner pojawi się tym razem na rodzinnej imprezie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - wspólne mieszkanie Magdy i Krystiana

Zgodnie z radą psychologa, Magda i Krystian postanowili zamieszkać wspólnie na dwa tygodnie. Niestety, okazało się, że kobieta nie dostała w pracy urlopu, więc większość czasu Krystian spędzał samotnie w domu. Bohater programu nie siedział jednak z założonymi rękami i dzielnie spisywał się w roli odpowiedzialnego męża. Krystian posprzątał mieszkanie, wywołał zdjęcia z wesela oraz ugotował obiad. Widać było, że cieszy się ze wspólnego mieszkania z Magdą. Mężczyzna przyznał jednak, że nie wyobraża sobie tego, by przez cały czas pełnić funkcję jedynie "pomocy domowej".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - kłopoty Natalii i Jacka

Natalia i Jacek wyjechali do Sopotu. Kobieta nie pozostawiała złudzeń swojemu partnerowi i otwarcie przed kamerami wyznała, że może jedynie zbudować z nim relacje przyjacielskie. Po powrocie znad morza para zmieniła miejsce zamieszkania. Tym razem to Natalia wprowadziła się do Jacka. Mieszkanie mężczyzny nie przypadło jednak bohaterce do gustu. Okazało się bowiem, że mąż uczestniczki eksperymentu od kilku lat wynajmuje lokum z kolegami. Standard mieszkania znacznie odbiegał od tego, jaki panował w domu Natalii.

d23d3vz

- To nie jest miejsce dla mnie. Nie dostrzegłam tu jeszcze rzeczy, która mogłaby mi się podobać - skomentowała całą sytuację naburmuszona kobieta.

Natalia była wprost załamana warunkami, w jakich mieszka jej mąż. Uczestniczka nie chciała nawet wypakować walizki. Jacek robił wszystko, by jego żona poczuła się dobrze w wynajmowanym lokum. Kobieta nie zamierzała jednak dać się udobruchać. Nie umknęło to uwadze psychologa Piotra Mosaka:

- Jacek zachowuje się tak, jakby ona chciała. Ale Natalia ucieka od tego. Dlaczego? Czyżby bała się zakochać?

d23d3vz

Natalia przyznała przed kamerami, że nie czuje nic do Jacka, dodając nawet, że nie chce, by mężczyzna starał się o jej względy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - niespodziewany przyjazd Darka

Wydawało się, że Darek odpuścił sobie przyjazd na przyjęcie urodzinowe teściowej. Mężczyzna postanowił jednak udać się na tę wyjątkową uroczystość. Duża w tym zasługa mamy i cioci Darka, które namówiły go do wyjazdu. Pojawienie się mężczyzny w domu Ewy było dla uczestniczki sporą i przyjemną niespodzianką.

- _Zachowywał się zupełnie inaczej. Nie był taki roszczeniowy, wydawał się miły. Jak go widzę takiego jak dziś, to kompletnie nie wiem, co o nim myśleć. _

d23d3vz

Tata Ewy nieświadomie poruszył drażliwy dla pary temat podróży poślubnej. Darek zgrabnie jednak uchylił się od odpowiedzi. Atmosfera na przyjęciu była bardzo sympatyczna. Ewie podobało się, że Darek szybko znalazł nić porozumienia z jej rodzicami. Kobieta powstrzymywała się od złośliwych komentarzy na jego temat.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - co działo się u pozostałych par?

Magda i Krystian wykorzystywali każdą chwilę, by zbudować między sobą więź. Para nie ukrywała, że są sobą wzajemnie zauroczeni.

- Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o miłości, ale nie szczędzimy sobie różnych czułości - powiedziała Magda.

d23d3vz

Eksperci uznali, że para jest gotowa do rozmowy na temat udanego życia łóżkowego. Magdę i Krystiana odwiedziła seksuolog, która przygotowała dla nich specjalną grę. Kobieta przyniosła kulę z karteczkami, na których zapisane były różne pytania. Uczestnicy wyciągali po kolei kartki i opowiadali o różnych swoich seksualnych doświadczeniach. Gra okazała się doskonałą zabawą.

- Te pytania przełamały pierwsze lody - skomentował test Krystian.

- Według mnie, to był strzał w dziesiątkę - dodała Magda.

d23d3vz

Niestety, urlop Krystiana szybko dobiegł końca i para musiała się rozstać.

Z kolei Natalia i Jacek przeżywali kolejny już małżeński kryzys. Kobieta cały czas trzymała męża na dystans. Para zdecydowała się na pomoc psychologa. Uczestniczka powiedziała Piotrowi Mosakowi, że nie chce kontynuować związku z Jackiem.

- Nie daliście sobie szansy. Postarajcie się. Ten miesiąc służy temu, by on mógł się przy tobie rozwinąć - powiedział psycholog.

- Nie wiem, co musiałoby się stać, żebym dała mu szansę - powiedziała Natalia.

- Mam wrażenie, że ty chcesz gotowca! - zauważył Piotr Mosak.

Psycholog doradził Jackowi, by ten stawiał swoją żonę przed faktami dokonanymi.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 8 - Ewa pogodziła się z Darkiem

Niespodziewanie Ewa zaczęła zabiegać o względy Darka. Kobieta zaprosiła męża do domu. Para zdecydowała się wspólnie przygotować obiad. Uczestnicy dogadywali się bardzo dobrze. Gdy Darek nie radził sobie z gotowaniem, postanowił pomóc przy innych pracach domowych. Mężczyzna wyszedł z psem Ewy na spacer. Sama kolacja również przebiegła w przyjaznej atmosferze.

- Jest inaczej. Powiedziałbym, że są jakieś szanse na nasz związek - powiedział zadowolony Darek.

Wieczorem para wybrała się do teatru. Uczestnicy obejrzeli spektakl o tematyce małżeńskiej. Darek był pod wrażeniem przedstawienia. Ewa cieszyła się, że jej relacje z Darkiem wracają na właściwe tory.

Co wydarzy się dalej? Czy jeśli pary zdecydują się na rozstanie, TVN pokaże również ich rozwody? Kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w poniedziałek 28 listopada o godz. 22.30.

Zobacz także: załamani uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Nie ma efektu wow. Nie ma sensu, żebym się rozpakowywała"

d23d3vz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23d3vz