"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek pochwalił się nową partnerką. Znów uderzył w Martę

Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł miłość po programie
Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł miłość po programie
Źródło zdjęć: © Player
oprac. MOS

30.11.2022 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka miesięcy po udziale w programie randkowym TVN Maciek ułożył sobie życie na nowo. W dodatkowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się nową dziewczyną, przy okazji porównując ją z żoną. Oczywiście na niekorzyść tej drugiej.

Mimo że Maciej nie znalazł właściwej partnerki w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", jest zadowolony z udziału w show. Dzięki temu zdobył uwagę innej kobiety, którą poznał jeszcze przed telewizyjnym eksperymentem. W dodatkowym nagraniu na Playerze wyznał, że kolejne nieudane małżeństwo sprawiło, że dostrzegł inne opcje.

- Pozwoliło mi to zrozumieć, że jest obok mnie ktoś, kto towarzyszył mi w życiu, ale okazało się, że ta osoba jest dla mnie bardzo ważna. Zaczęło się budzić dość duże uczucie, prawdziwe i daje mi to dużo szczęścia - powiedział przed kamerami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wybranką Macieja jest blondynka Patrycja, która nie pokazała w programie swojej twarzy. Wiadomo jedynie, że para zamieszkała już razem. Mężczyzna nie mógł nachwalić się nowej miłości, przy okazji znów krytykując żonę wybraną mu przez ekspertów TVN.

- Marta jest dość wygodna, a Patrycja lubi poeksperymentować. Taki przykład: Marta wolała z hotelu do Jeleniej Góry pojechać taksówką i wydać 120 zł, a my rekreacyjnie pojedziemy sobie tramwajem, przejdziemy się kawałek, coś zobaczymy. To są dwa inne światy, charakterami, stylami bycia to jest zupełnie inny świat - porównał.

Mimo iż wydaje się, że Maciej nie ma żalu ani do Marty, ani do produkcji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie mógł się powstrzymać od kolejnych uwag, które uderzały w jego wciąż żonę.

- Wychodząc do pracy, Patrycja potrafi otworzyć okno i krzyknąć na całe osiedle "I love you". Myślę, że Marta na takie coś by się nie zdała - ocenił Maciej.

Marcie na pewno nie było miło znów słuchać przykrych słów na swój temat. Kobieta nie wzięła udziału w dodatkowym nagraniu i jak na razie nie odniosła się w sieci do porównań Macieja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także