"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciek na romantycznej kolacji. Już nie tęskni za Laurą?

Maciej już znalazł wybrankę swojego serca!
Maciej już znalazł wybrankę swojego serca!
Źródło zdjęć: © Instagram

07.06.2021 02:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnia edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budziła sporo kontrowersji. Okazuje się, że Maciek, który w programie szalał za Laurą, już za nią nie tęskni. Znalazł miłość poza kamerami.

Piąta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" była pożywką dla tych, którzy są do formuły show sceptycznie nastawieni. Program polega bowiem na tym, że na podstawie opinii ekspertów dobierane są pary, które to poznają się dopiero... na własnym ślubie. Choć to zaskakujące i kontrowersyjne, chętnych nie brakuje. Samemu nie tak łatwo znaleźć miłość, dlatego niektórzy zdają się na telewizyjnych ekspertów.

Jedną z par dopasowanych przez ekspertów była Laura i Maciej. I choć on był w nią wpatrzony jak w obrazek, ona wciąż mu dogryzała. Mimo to, jak dowiedzieliśmy się z finałowego odcinka show, para postanowiła pozostać w małżeństwie. Niestety, nie przetrwali razem nawet kolejnego miesiąca. O rozstaniu zdecydowała Laura.

Okazuje się, że Maciej nie rozpacza już nad utratą Laury. Znalazł miłość poza czujnymi kamerami, na co wskazuje jego najnowsze zdjęcie na Instagramie.

"Lubię być z nią..." - napisał pod fotką kolacji dla dwojga.

"Super! Kibicuję ci", "Bądź szczęśliwy", "Gratulacje" - pisali zachwyceni fani, a my się pod tym podpisujemy. Oby tym razem związek przetrwał!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także