Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia": Krzysztof spotkał się z inną uczestniczką. Pokazał wymowną fotkę

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Krzysztof spotkał się z inną uczestniczką. Pokazał wymowną fotkę

Związek Krzysztofa i Pauliny nie przetrwał
Związek Krzysztofa i Pauliny nie przetrwał
Źródło zdjęć: © kadr z programu

11.01.2022 08:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof najwyraźniej nie pożegnał się ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia" na dobre. Pokazał fanom zdjęcie, na którym pozuje z koleżanką z innej edycji. Czyżby to było coś więcej niż przyjacielska znajomość?

Określenie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" eksperymentem jest wyjątkowo trafne. Bo swatanie uczestników przez ekspertów rzadko kończy się happy endem. Z show wyszło kilka par, które tworzą szczęśliwe rodziny i które doczekały się już dzieci, ale większość zdecydowała o rozwodzie.

Rozwód ostatecznie wziął też Krzysztof, któremu eksperci w programie dobrali Paulinę. Stworzyli wyjątkowo wybuchową parę, ale mimo różnic charakterów postanowili sobie dać szansę i pozostać w małżeństwie po programie. Jesienią 2020 r. doczekali się nawet synka, ale ich związek nie przetrwał.

O rozwodzie Krzysztof informował w ubiegłym roku w mediach społecznościowych. Nieudany związek nie sprawił jednak, że mężczyzna zupełnie zamknął się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Pochwalił się fanom, z kim się spotkał ostatnio.

Nie jest tajemnicą, że uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" często łączy przyjaźń. Nieraz tworzą ekipy znajomych, nawet pomiędzy edycjami. Tak też jest najwyraźniej w przypadku Krzysztofa, który ma koleżankę z innej serii show.

Ostatnio pochwalił się na Instagramie, że spotkał się z... Magdą z pierwszej edycji (sam brał udział w drugiej). Jak wynika z fotki, wspólny czas spędzili na wieczorze przy winie. Czyżby majaczył na horyzoncie kolejny związek? Czas pokaże, bo tego sami zainteresowani na razie nie komentują.

Krzysztof spotkał się z Magdą
Krzysztof spotkał się z Magdą© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także