"Ślub od pierwszego wejrzenia": Krzysztof i Magda wróżyli sobie z kart. Spełnia się proroctwo?

Magda i Krzysztof interesują się ezoteryką. Oboje szukają wskazówek m.in. w kartach czy u wróżek
Magda i Krzysztof interesują się ezoteryką. Oboje szukają wskazówek m.in. w kartach czy u wróżek
Źródło zdjęć: © TVN

25.10.2023 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" interesują się ezoteryką, która stanowi ważny element ich codzienności. Młodzi małżonkowie nie stronią od tarota, wahadełka czy wróżek, gdzie szukają wskazówek na temat swojej przyszłości. Krzysztof wierzy, że właśnie spełnia się przepowiednia, którą usłyszał kilka lat temu.

25-letnia Magda z Dębicy i 33-letni Krzysztof z Przemyśla to jedna z najlepiej rokujących par dziewiątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między dobranymi przez ekspertki małżonkami - w pozytywnym znaczeniu tego słowa - zaiskrzyło już podczas ślubu, a z każdym dniem ich relacja nabierała rumieńców. Początkowo nieco onieśmieleni tym, jak szybko rozwija się ich związek, po rozmowie z ekspertkami, podali się wszechogarniającym ich uczuciom.

Między małżonkami z dnia na dzień nie tylko pojawia się coraz więcej czułości, dotyku, ale i śmielej rysują się wspólne plany na przyszłość. Magda wyraziła chociażby gotowość co do zmiany pracy i przeprowadzki do Przemyśla, co w zasadzie nawet nie zaskoczyło Krzysztofa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Warto jednak wspomnieć, że nie tylko za sprawą rozmów z ekspertkami czy też swojej intuicji małżonkowie zdają się coraz bardziej wierzyć w pozytywny finał eksperymentu i swoich wspólnych losów. Nadzieję na happy end daje im także... wszechświat. Jak wiadomo, zarówno Magda, jak i Krzysztof są fanami ezoteryki, a w codziennym życiu radzą się tarota, wahadełka czy wróżki.

W dziewiątym odcinku (dostępnym przedpremierowo na Player.pl) kamery pokazały urządzony przez małżonków magiczny wieczór, w trakcie którego Krzysztof opowiedział o przepowiedni, jaką usłyszał parę lat temu.

- Byłem u tarocisty i on powiedział, że w ciągu trzech lat będzie miłość i będzie ona w dziwny sposób. Myślę, że forma eksperymentu przy kamerach to jest dziwny sposób na znalezienie miłości - stwierdził uczestnik programu TVN, wyraźnie przekonany o tym, że właśnie doczekał się spełnienia tej przepowiedni.

Także w trakcie wspomnianego wieczoru małżonkowie otrzymali od gwiazd kolejne sygnały, które utwierdziły ich w przekonaniu, że są na dobrej drodze. Kiedy Magda wróżyła wahadełkiem, Krzysztof zadał w myślach pytanie o to, czy wybrana mu żona jest tą jedyną. Jak można się domyślać, uzyskał twierdzącą odpowiedź. Także Magda, która tuż przed ślubem była u wróżki, przyznała, że karty wciąż wysyłają jej dobre sygnały.

- To spędzanie czasu wieczorami jest bardziej podobne i to nas bardzo łączy w takim zrozumieniu i pozwala być trochę bliżej niż jakbyśmy się mieli poznawać od zera - podsumowała wspólny magiczny wieczór z małżonkiem Magda.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także