Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia chce alimenty od Pawła?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia chce alimenty od Pawła?

Kasia pozwała Pawła o alimenty?
Kasia pozwała Pawła o alimenty?
Źródło zdjęć: © kadr z programu
oprac. KBS

10.12.2021 21:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest już dostępny online. Wiadomo, że małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało. Krążą jednak plotki o tym, że kobieta pozwała byłego męża o alimenty.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wzbudza wiele emocji już od kilku lat. Uczestnicy, którzy chcą zmienić swój stan cywilny, są dobierani w pary przez grono ekspertów, które decyduje o tym, kto z kim ma szansę stworzyć udane małżeństwo. Bohaterowie spotykają się po raz pierwszy na własnym ślubie, a później jadą w podróż poślubną, by wreszcie wrócić do codzienności. Towarzyszą im kamery, a eksperci służą dobrą radą.

Mimo wszystko związki niemal zawsze kończą się rozstaniem. Uczestnicy w ostatnim odcinku podejmują decyzję, czy chcą dalej pozostać w małżeństwie i dać sobie szansę, czy też wolą się rozstać.

W ostatnim sezonie, którego finał już można oglądać na platformie Player, jedną z par stanowili Kasia i Paweł. W dniu decyzji poinformowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jednak gdy kamery wróciły do nich miesiąc później, okazało się, że nie są już razem.

Kasia nie jest ulubienicą widzów. W internecie wypominają jej, że dała się zabrać na zakupy, za które Paweł zapłacił. Twierdzą też, że Kasia nie dała mężowi szansy.

Teraz pojawiły się plotki o tym, że Kasia pozwała Pawła o alimenty z powodu braku pracy i choroby uniemożliwiającej jej podjęcie. W trakcie programu zdiagnozowano u niej boreliozę.

Choć Kasia nie może zdradzać, co wydarzyło się po programie (emisja odcinka w telewizji dopiero 14 grudnia), odpowiedziała na komentarze widzów.

"To prawda, że pozwałaś Pawła o alimenty? Jeśli tak to jesteś gorsza, niż sądziłam", zapytała jedna z internautek. "Skomentuję to w ten sposób…", odpowiedziała Kasia i dołączyła płaczące ze śmiechu emotikony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (228)
Zobacz także