"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol odpowiada na pytania o Laurę. Jedno go zdenerwowało

Karol i Laura tworzą szczęśliwą parę
Karol i Laura tworzą szczęśliwą parę
Źródło zdjęć: © Instagram

19.02.2022 20:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karol i Laura brali udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I zrobili wszystkim największą niespodziankę, bo ich małżeństwa z Igą i Maćkiem nie wypaliły, a po programie zaczęli się ze sobą spotykać. Ostatnio Karol odpowiadał na pytania fanów programu i praktycznie wszystkie dotyczyły jego związku z Laurą.

Karol Maciesz tak jak większość uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego profil śledzi prawie 80 tys. osób, więc kiedy zapowiedział sesję pytań i odpowiedzi, został zasypany wiadomościami od fanów i fanek programu. Wiele osób po prostu życzyło mu szczęścia w związku z Laurą, z którą zaczął się spotykać po programie, choć formalnie ciągle jest mężem Igi.

Przypomnijmy, że eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sparowali Karola z Igą, a Laurę z Maciejem. Obie decyzje były totalnie nietrafione, co było wiadome jeszcze przed finałem programu. W pytaniach do Karola na Instagramie powtarzała się kwestia rozwodu. Mężczyzna zdradził, że Laura ma to już za sobą i nie utrzymuje kontaktu z Maciejem. Karol jednak nadal nie uwolnił się od Igi.

Na pytanie: "Czy Iga utrudnia rozwód?", Karol odpowiedział: "Nie, sprawę długo trzyma sąd". Z drugiej strony wiele osób pytało go o plany na wspólną przyszłość. Uczestnik "Ślubu" pisał wprost, że jest szczęśliwy z Laurą, ale ślubu nie planują.

Obraz
© Instagram

"Na chwilę obecną nie jest nam potrzebny. Co ma być, to będzie. Najpierw muszę się oświadczyć" – skwitował Karol.

Pytań, na które odpowiedział publicznie, było kilkadziesiąt, a jedno wyraźnie wytrąciło go z równowagi. "Czy Laura naprawdę podoba ci się z wyglądu? Czy tylko z charakteru?" – zapytała jedna z fanek, na co Karol odparł:

"A czy ty podobasz się swojemu partnerowi tylko z wyglądu lub charakteru? Nikt nie jest godzien miłości, jeśli wybiera tylko jedną opcję z tych, które podałaś".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także