Rozrywka"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil się wygadał. Opowiedział o nocy poślubnej

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil się wygadał. Opowiedział o nocy poślubnej

Kamil opowiedział o nocy poślubnej
Kamil opowiedział o nocy poślubnej
Źródło zdjęć: © kadr z programu

10.05.2022 11:46, aktual.: 10.05.2022 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Pary zdążyły się już zdecydowanie lepiej poznać. Każda z nich zdecydowała się dać sobie szansę i młodzi małżonkowie próbują się dotrzeć w codziennym życiu. Szybko przekonali się, że nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Z biegiem czasu na jaw zaczęły wychodzić problemy, z którymi mierzą się małżeństwa. Dają o sobie znać różnice charakterów i rozbieżne oczekiwania co do rodzinnego życia. Trudno więc przesądzić definitywnie, która z par zdecyduje się pozostać w małżeństwie, a która wybierze rozwód.

Sporo emocji wywołują Kamil i Agnieszka. Nowożeńcy początkowo twierdzili, że eksperci przy parowaniu ich strzelili w dziesiątkę. Małżonkowie spodobali się sobie i błyskawicznie zaczęli się dogadywać. Wspólne życie jednak zweryfikowało ich podejście.

O ile Agnieszka niemal od razu uznała, że wchodzi w związek z pełnym zaangażowaniem, zdecydowała się nawet przeprowadzić do męża, Kamil wychodził na bardziej wycofanego i zachowawczego.

Nawet ekspertki zachęcały go, by okazywał więcej czułości żonie. W sieci zaś nie brakuje spekulacji, że ich małżeństwo nie przetrwało i co więcej, Kamil jest już związany z inną kobietą. Małżonkowie do zakończenia programu nie mogą komentować, jak potoczyły się ich losy, niemniej często uchylają rąbka tajemnicy, jak wyglądało ich budowanie związku od kuchni.

Kamil jest aktywny w mediach społecznościowych i często odpowiada fanom w serii pytań i odpowiedzi, jak odnalazł się w eksperymencie. Opowiada nawet o szczegółach małżeństwa.

Ostatnio opowiedział nawet, jak wyglądała... ich noc poślubna. Zaciekawieni? Poszukiwacze pikantnych szczegółów mogą się poczuć zawiedzeni. "Dużo rozmawialiśmy" - skwitował krótko.

O tym, czy Agnieszka i Kamil zdecydowali się pozostać w związku, przekonamy się niebawem. Jesteście ciekawi?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także