Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza wspomina wielki dzień. "Stało się!"

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wpis, w którym podziękowała kilku osobom za wsparcie i pomoc w dniu ślubu. Wśród wymienionych osób zabrakło chyba tej najważniejszej...

Iza ze "Ślub od pierwszego wejrzenia"Iza ze "Ślub od pierwszego wejrzenia"
d3w4jwr
d3w4jwr

Widzowie poznali już pary z aktualnego, 5 sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sieć jest pełna komentarzy rozczarowanych fanów, którzy inaczej obstawiali wybory "ekspertów". Widzowie w swoich opiniach są zgodni: Iza i młodszy od niej o 6 lat Kamil są źle dobrani! Ale co na to sami zainteresowani?

Oczywiście oboje podpisali stosowne umowy ze stacją i nie mogą niczego zdradzić przed finałowym odcinkiem. Gdy Iza we wrześniu wychodziła za Kamila, jej wypowiedzi na temat pana młodego były pozbawione entuzjazmu. Teraz wspomina ten dzień na swoim instagramowym koncie.

"Kochani Stało się ! 😃 Nadszedł ten wyczekiwany odcinek 😃 Ten dzień był dla mnie bardzo wyjątkowy szczególny i przepełniony emocjami i wrażeniami. Ale nie tylko ja czekałam na ten moment. Na tę chwilę czekała także moja wspaniała mama, aby zobaczyć mnie w bieli idącą do ślubu. Aby mogła być przy mnie, kiedy ubieram swoją wymarzoną suknię. Dziękuję wszystkim za to, że byli ze mną w tym szczególnym dniu, za wasze wsparcie i otuchę i ogólnie za to, że jesteście moi przyjaciele".

Dalej oznaczyła przyjaciół i tych, którzy byli z nią tego ważnego dnia. Co bardzo interesujące: wśród wymienionych osób nie ma Kamila. Umowa z TVN-em na pewno nie zabrania jej podziękować mu za obecność u jej boku pół roku temu. Czyżby nie utrzymywali ze sobą już kontaktu i byli dawno po rozwodzie?

Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

d3w4jwr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w4jwr