Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci nie zostawili suchej nitki na Idze

Iga Śmiechowicz to bez wątpienia uczestniczka, która wzbudza największe emocje wśród widzów oglądających 5. sezon "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dowodem tego są komentarze, które znalazły się pod wpisem na oficjalnym profilu programu. Internauci bardzo krytycznie odnieśli się do kobiety.

Share
Iga Śmierchowicz nie cieszy się uznaniem widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Iga Śmierchowicz nie cieszy się uznaniem widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Źródło: fot. TVN7
d20029l

Iga Śmiechowicz od samego początku nie ma najlepszej opinii u fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Negatywnie odnoszono się zarówno do jej wyglądu, jak i zachowania. W szczególności, gdy połączono ją z Karolem. Ich relację w programie można uznać za burzliwą. Para właściwie tuż po weselu zaczęła się kłócić, a ostatnie dni przed decyzją małżonkowie spędzili osobno. Na player.pl można przedpremierowo oglądać finał 5. sezonu, w którym dowiedzieliśmy się tego, co dla wielu nie będzie żadną niespodzianką – Karol stanowczo oznajmił, że chce rozwodu.

Mężczyzna wyjawił, że kobieta nie tylko go zraniła, ale i nim manipulowała. Opowiedział o nieprzyjemnych sytuacjach, do których dochodziło poza kamerami. O kłótniach, które, jak twierdzi, Iga nagrywała. Przyznał, że nie tylko nie widzi żadnych szans na dalszy związek z poznaną przed kamerami żoną, ale i po programie będzie musiał skorzystać ze wsparcia psychologa. Sama Iga później komentowała ostatni odcinek, broniąc się, że ich historię przedstawiono jednostronnie. Fani programu nie mają jednak złudzeń – Karol jest osobą pokrzywdzoną.

Zobacz: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

Pod wpisem sprzed kilku dni na profilu programu, gdzie wspomniano, że można oglądać już finał na player.pl, internauci nie zostawili suchej nitki na Idze. Ktoś nawet stwierdził, że kobietę podstawiono specjalnie, by ludzie mieli co komentować. Inni byli bardziej dosadni.

d20029l

"Ej, ta Iga to jakieś nieporozumienie!!! Dobrze ona się czuje? Takiego fajnego faceta ma za męża a nic nie docenia", "Iga zachowanie bardzo niepoważne względem Karola, który sobą coś reprezentuje", "Męża to Iga w Polsce już nie znajdzie", "Hipokryzja uczestniczki przeszła najśmielsze oczekiwania. Kłamie bez zająknięcia. Chyba zapomniała o tym co kamery nagrały. Raptem biedna i poszkodowana", "Pewna pani nadawałaby się do roli w horrorze psychologicznym i nie jako ofiara" – napisali m.in.

Padła nawet sugestia, by Karol ubiegał się o odszkodowanie od twórców programu. Wiele osób zgodziło się z tym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d20029l

Podziel się opinią

Share
d20029l
d20029l