Inna uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardziej pasowałaby do Piotra? Fani wiedzą swoje

Piotr w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" został sparowany z Dorotą
Piotr w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" został sparowany z Dorotą
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

14.04.2022 07:39, aktual.: 14.04.2022 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" praktycznie w każdej edycji sparowaliby uczestników inaczej niż eksperci programu. Po kilku odcinkach siódmej edycji fani ocenili, że Piotr powinien być mężem innej kobiety.

Decyzje ekspertów "Ślub od pierwszego wejrzenia" często wzbudzają skrajne emocje fanów programu. W końcu zespół psychologów i antropologa ma na swoim koncie liczne pomyłki. Zdaniem niektórych widzów pewne pary np. Kasia i Paweł z 6. edycji nigdy nie powinni być razem.

Praktycznie przy emisji każdego sezonu pojawiają się głosy, że uczestnicy powinni być dobrani z kim innym. Zresztą jedna z sugestii widzów sprawdziła się w praktyce - Karol i Laura z 5. edycji już po udziale w programie stworzyli szczęśliwy związek.

Tym razem fani show TVN sugerują, że Piotr nie powinien być mężem Doroty, a Agnieszki, która poślubiła Kamila. Twierdzą, że ta kobieta jest bardziej zdecydowana na rozwój relacji małżeńskiej i szybciej zdecydowałaby się na założenie rodziny. O tym właśnie marzy Piotr w przeciwieństwie do Doroty, która chciałaby jeszcze kilka lat poczekać.

"Agnieszka by bardziej pasowała do Piotra. Taka konkretna i zdecydowana. Zaraz by mu leki posortowała i nawet dziecko szybko by urodziła";

"Piotr powinien sparować się z Agnieszką, kto wie, może już do niej napisał, tak jak Karol napisał do Laury, ponoć po pierwszym odcinku" - piszą widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zgadzacie się z sugestiami fanów programu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także