Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Bolesne wyznanie Macieja. Opowiedział o przyczynach rozwodu

Maciej to jeden z rozwodników, którzy biorą udział w obecnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zapewnia, że jest gotów na nowy związek, choć ma za sobą trudne rozstanie. Przed kamerami wyznał, dlaczego poprzednio wziął rozwód. Żona skrywała przed nim bolesną dla niego tajemnicę.

Maciej opowiedział o bolesnym rozwodzieMaciej opowiedział o bolesnym rozwodzieŹródło: kadr z programu
d3ys1vr
d3ys1vr

W rozpoczętej, ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyszedł czas na wybory ślubnych strojów uczestników. Trzy przyszłe panny młode i trzech panów starali się znaleźć wymarzone stylizacje na wyjątkowe okazje. Co ciekawe, to panie potrafiły zdecydowanie szybciej wskazać odpowiednią suknię. Panowie za to próbowali znaleźć efektowne garnitury, by wywrzeć jak najlepsze wrażenie na przyszłej żonie.

Podczas nerwowych przymiarek znalazł się też czas na osobiste wyznania. I znów znacznie więcej jak na razie mieli więcej do powiedzenia panowie. Warto przypomnieć, że dwóch uczestników tej edycji jest rozwodnikami.

Obaj nie kryli obaw przed zbliżającym się kolejnym ślubem. Jeden z nich, Maciej ze Szczecina, szczególnie się otworzył. Opowiedział o bolesnym rozstaniu z pierwszą żoną.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu

- Bardzo szybko narodziło się w nas uczucie. (…) Byliśmy, myślę, szczęśliwym małżeństwem. Aż przyszedł dzień, gdy zaczęło się psuć między nami - opowiadał przed kamerami.

d3ys1vr

Maciej nie krył, że mocno przeżył rozstanie. Zwłaszcza że nie należało ono do najłatwiejszych. - Już potrafię o tym rozmawiać - dodał i opowiedział, co było powodem rozpadu jego małżeństwa. - Zaczęliśmy żyć jak kolega i koleżanka w mieszkaniu. I niestety dowiedziałem się pewnego dnia, że żona zażyczyła sobie rozwodu. Dla mnie to nie było do końca zrozumiałe, bo myślałem, że mamy jakiś wspólny cel. Myślałem, że ta miłość tak szybko nie wygaśnie, po dwóch, trzech latach.

Niestety, jak się okazało, nie dość, że uczucie się wypaliło, to żona skrywała przed nim bolesną dla niego tajemnicę. - Okazało się, że żona ukrywa przede mną, że jest w ciąży z tą trzecią osobą. Niespełna miesiąc od uprawomocnienia się naszego rozwodowego wyroku, żona zaczęła się ujawniać w internecie, w social mediach, że została mamą, że jest szczęśliwa. To był jeden z najtrudniejszych momentów mojego życia - podsumował smutno.

Niemniej z entuzjazmem podszedł do przygotowań do drugiego ślubu i z ciekawością czeka na wybraną dla niego przez ekspertów żonę. Jesteście ciekawi, z kim się spotka przed urzędnikiem stanu cywilnego?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ys1vr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ys1vr