Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ania zakochana w nowym partnerze. Pokazała wspólne zdjęcia

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu odnalazła swoją drugą połówkę. Bohaterka show TVN jest do tego stopnia zakochana, że już snuje wizje kolejnego ślubu.
Share
Anna powiedziała "tak" Grzegorzowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Anna powiedziała "tak" Grzegorzowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"Źródło: Facebook.com
d3u7ref

Ania Wróbel była jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niestety, jej zawarte na oczach milionów widzów małżeństwo z Grzegorzem nie przetrwało i wraz z końcem programu dobiegło końca. Bohaterka nie zamierzała jednak długo przeżywać rozstania z "telewizyjnym" mężem i tuż po rozwodzie zaczęła się spotykać z kolejnym mężczyzną - tym razem bez obecności kamer.

Jak widać, miłość kwitnie. Para świata poza sobą nie widzi i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Ostatnio oboje bawili się na weselu i podzielili się z fanami pewnym spostrzeżeniem.

"Jeśli po weekendzie straciłaś głos to znaczy, że zabawa była udana. Kolejne wesele, na którym złapałam bukiet, a co jeśli partner złapał muszkę? Wierzycie w zabobony?" - napisała Anna zaczepnie i opublikowała kilka zdjęć z ukochanym.

d3u7ref

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy internautek, które podzieliły się swoimi weselnymi historiami. Jak się okazało, te z nich, które znalazły się w podobnej sytuacji co Ania, po roku stawały na ślubnym kobiercu. Czy to oznacza, że wkrótce to Annie zabiją weselne dzwony?

ZOBACZ WIDEO: Grażyna Wolszczak: "Ludzie szybciej zrywają dziś związki niż kiedyś"

d3u7ref

Podziel się opinią

Share
d3u7ref
d3u7ref