Qaqwqwrqw

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ania Wróbel zmieniła kolor włosów. Pochwaliła się metamorfozą

Lato najwyraźniej zainspirowało Anię Wróbel do zmian. Stopniowo buduje swój nowy wizerunek. Ostatnio zmieniła fryzurę. I choć różnica nie jest wielka, to robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna na Instagramie
Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest bardzo aktywna na Instagramie (Instagram.com)
Qaqwqwrqw

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dla wszystkich uczestników był spełnieniem oczekiwań. Ania nie znalazła męża w TVN-nie, ale program widocznie zmienił jej życie. Po "Ślubie..." poznała nowego mężczyznę, którym chwaliła się w mediach społecznościowych. Program sprawił, że zaczęła cieszyć się coraz większą popularnością, a na Instagramie przybylo jej obserwujących jej poczynania.

Zmieniać zaczęła się też sama Ania. W show zaistniała jako sympatyczna, krąglejsza uczestniczka. Na Instagramie ostatnio pochwaliła się swoją metamorfozą. I trzeba przyznać, że robi na fanach wrażenie. Z dumą przyznała, że udało jej się zgubić nieco nadprogramowych kilogramów i chwali coraz to szczuplejszą sylwetką.

Na tym się jednak nie skończyło. Teraz Ania Wróbel pochwaliła się kolejną drobną metamorfozą. Tym razem zmieniła nieco kolor włosów. Ociepliła swój blond i odtąd z dumą prezentuje jego „truskawkowy” odcień. - Przyszły wakacje, więc i na mojej głowie kolejne zmiany. Dalej pozostaję przy platynie, w której się zakochałam, lecz pojawiło się tym razem o wiele więcej różu – napisała we wpisie na Instagramie.

Qaqwqwrqw

Efektami metamorfozy pochwaliła się dodatkowo, zamieszczając filmiki i kilka zdjęć w poście, który możecie zobaczyć powyżej. „Ślicznie wyglądasz”, „pięknie ci w tym kolorze”, piszą fanki. A wam jak się podoba?

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw