Trwa ładowanie...
ycipk-1v7by3

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyca na wakacjach w Rimmini

Ania nie znalazła w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" swojego jedynego. Jednak po udziale w programie, jej życie zmieniło się o 180 stopni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" (Facebook.com)
ycipk-1v7by3

Ania była jedną z bohaterek show TVN, w którym pary dopasowane do siebie przez sztab ekspertów, stawały na ślubnym kobiercu. Ten eksperyment społeczny nie okazał się dla uczestniczki udany. Po medialnym ślubie przyszedł czas na rozwód. Ania starała się podjeść do miłosnego niepowodzenia z dystansem i zorganizowała nawet imprezę rozwodową.

Choć Ania nie znalazła męża w telewizyjnym show to program bez wątpienia zmienił jej życie. Kobieta nabrała pewności siebie i poznała nowego mężczyznę, z którym rewelacyjnie jej się układa. Często pokazuje z nim romantyczne zdjęcia na mediach społecznościowych.

ycipk-1v7by3

Mimo tego, że związek Ani to sielanka, postanowiła wybrać się na wakacje wyłącznie z koleżankami. Nie mogło obyć się bez obszernej relacji na Instagramie. Zobaczcie, jak fantastycznie dziś wygląda Ania!

- Ostatnie chwile w Rimini z moimi dziewczynami ❤ Rok temu rozpoczęłyśmy nasze babskie, grupowe wyjazdy i teraz co roku będziemy je kontynuować 😁😍 Taki city break, bez facetów, bez myślenia o pracy, pełen relaks i zabawa :) Bardzo wszystkim polecam 😁 Już nie mogę się doczekać kolejnego wypadu

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v7by3

ycipk-1v7by3
ycipk-1v7by3