Trwa ładowanie...

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł kilka życiowych rozczarowań dla uczestników. Duży zawód przeżyła m.in. Ania Wróbel. Dziewczyna teraz przeszła sporą metamorfozę, a komentarzy oczarowanych internautów nie brakuje.

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozęŹródło: Instagram.com
dq8sm8v
dq8sm8v

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dla wszystkich uczestników był spełnieniem oczekiwań. Największą niespodzianką dla widzów, jak i samych prowadzących był z pewnością związek Anity i Adriana, którzy dopierco co zostali rodzicami. Tej parze się udało, ale wielu z uczestników spotkały tylko przykrości. O nich wspominała m.in. Ania Wróbel. Dziewczyna, która na co dzień pracuje jako cukiernik, rozstała się ze swoim partnerem z programu w nieprzyjemnej atmosferze.

Rozstanie, potem rozwód. By zamknąć tamten rozdział Wróbel urządziła nawet imprezę, z której to zdjęcia pokazywaliśmy wam na WP Teleshow. - Mam duży dystans do siebie. Do swojej osoby. Moje niepowodzenia potrafię przerodzić w coś pozytywnego - mówiła nam była uczestniczka tvn-owskiego programu.

Ania nie znalazła męża w TVN-nie, ale program widocznie zmienił jej życie. Po "Ślubie..." poznała nowego mężczyznę, którym chwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie przybyło jej też zdecydowanie fanów. Ci ostatnio mogą podziwiać metamorfozę Ani.

Bo ta rzeczywiście robi wrażenie. Wróbel zdradziła, że jakiś czas temu przeszła na dietę. Efekty już widać. I posypały się komentarze, takie jak: "Pięknie schudłaś", "Widać świetne efekty".

dq8sm8v

Może to nie tylko zasługa diety, ale i szczęścia w miłości. Plus większej pewności siebie. Tej Wróbel teraz na pewno nie brakuje, co widać po zdjęciach, które wrzuca na swói profil na Instagramie.

Zobacz: Prolog. Magda Stachula

dq8sm8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq8sm8v