"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Patrycja z identycznymi tatuażami. Ich wybór zaskakuje

Agnieszka i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowały niedawno rozwody. Teraz zrobiły identyczne tatuaże
Agnieszka i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowały niedawno rozwody. Teraz zrobiły identyczne tatuaże
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

16.04.2023 15:49, aktual.: 16.04.2023 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka i Patrycja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiły sobie takie same tatuaże. Koleżanki pochwaliły się efektem w sieci. Wybrały osobliwy wzór.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to telewizyjny eksperyment, do którego zgłaszają się osoby, które często chcą spróbować swojego szczęścia w miłości. Związki, które tworzą eksperci nie zawsze się sprawdzają, ale uczestnicy nie kończą programu z niczym. Wielu utrzymuje kontakt także po programie.

W mediach społecznościowych nie brakuje dowodów na to, że na planie show narodziło się wiele przyjaźni. Jak się okazuje, szczególnie bliskie sobie są Agnieszka i Patrycja z siódmej edycji. Ich małżeństwa nie przetrwały, ale jak widać, przyjaźń i owszem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Młode kobiety regularnie się spotykają, co często relacjonują w sieci. Tym razem pochwaliły się, że zrobiły sobie tatuaże. I to identyczne. Nie ma w tym nic dziwnego. Nierzadko zdarza się, że przyjaciółki decydują się zrobić takie same tatuaże, by podkreślić siłę ich zażyłości.

Nie da się jednak ukryć, że wybrały dość osobliwy obrazek - kieliszek wina. Ale i ten wybór chyba nie dziwi. Obie dały się poznać po programie jako dziewczyny niestroniące od imprez i rozrywki. Jak się okazuje, imprezowy tryb, "od którego się zaczęło", nadal je łączy!

Agnieszka i Patrycja zrobiły sobie takie same tatuaże
Agnieszka i Patrycja zrobiły sobie takie same tatuaże© Instagram.com | x
Agnieszka i Patrycja zrobiły sobie takie same tatuaże
Agnieszka i Patrycja zrobiły sobie takie same tatuaże© Instagram.com | x

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" awanturujemy się o "Awanturę" na Netfliksie, załamujemy ręce nad przedziwną zmianą w HBO Max, a także rozmawiamy o największym serialowym szoku 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także