Trwa ładowanie...
d2r6ljb

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata zakochana. Pochwaliła się nowym partnerem

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie jest szczęśliwa. Dziewczyna nie jest w stanie dłużej ukrywać, że jej serce jest już zajęte. Ku uciesze fanów, pokazała zdjęcia ze swoim wybrankiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata i Maciej od początku nie przypadli sobie do gustu
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata i Maciej od początku nie przypadli sobie do gustu (Youtube.com)
d2r6ljb

Agata Ząbczyk była jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie wspomina jednak tego miłosnego eksperymentu najlepiej. Eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym od początku nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów równie szybko się rozpadł, co został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego. Po emisji programu para zdecydowała się na rozwód.

ZOBACZ WIDEO: Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Dziewczyna musiała czekać rok, aby sąd orzekł rozpad małżeństwa. Gdy wreszcie odzyskała status singielki, zorganizowała imprezę rozwodową, na której bawiła się do białego rana. W komentarzach pod zdjęciami z przyjęcia pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy życzyli Agacie odnalezienia prawdziwej miłości.

d2r6ljb

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu rozwodu Ząbczyk pochwaliła się... zaręczynami. Na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie dłoni, na której błyszczy pierścionek z diamentem i jednoznaczny napis "I said yes" ("Powiedziałam tak"). Dziewczyna nie chciała jednak komentować sytuacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita i Adrian spodziewają się drugiego dziecka

Gdy po roku wszyscy zapomnieli już o tajemniczych oświadczynach, Agata pochwaliła się zdjęciami z partnerem. Uśmiechnięta jak nigdy dotąd wtula się w ukochanego.

"Zdjęcie perfekcyjnie nieidealne. Jednak tacy jesteśmy. Jesteśmy sobą" - napisała.

d2r6ljb

Nie chciała jednak zdradzić, czy ów chłopak jest tym narzeczonym sprzed roku, który sprezentował jej pierścionek, czy też zupełnie nową miłością. Mimo to pod fotkami zaroiło się od komentarzy fanów, którzy zasypywali parę gratulacjami. Pasują do siebie?

d2r6ljb

Podziel się opinią

Share
d2r6ljb
d2r6ljb