"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata nie znalazła miłości w programie. Teraz jest zakochana

Agata z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się romantycznymi zdjęciami
Agata z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się romantycznymi zdjęciami
Źródło zdjęć: © Instagram

14.10.2021 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka lat temu szukała miłość w show TVN. Niestety znaleziony przez ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mąż mocno ją rozczarował. Teraz Agata postanowiła pochwalić się miłością na Instagramie.

Agata Ząbczyk jest jedną z tych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", która żałuje udziału w telewizyjnym eksperymencie. W trzeciej edycji show eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów rozpadł się równie szybko, jak został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" był dla Agaty Ząbczyk sposobem na spełnienie największego marzenia o miłości. Jak sama wielokrotnie przyznawała, małżeństwo od zawsze traktowała priorytetowo. Choć tego jedynego nie spotkała w telewizyjnym show, to w końcu znalazła miłość.

W ostatnim czasie Agata publikuje zdjęcia niezwykle rzadko. Ostatni jej post jest z lipca i dotyczy zaręczyn, które miały miejsce w Grecji. Teraz uczestniczka randkowego show postanowiła podzielić się niezwykle romantycznym zdjęciem z narzeczonym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także