Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata ledwo się rozwiodła, a już zaręczona

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów szykuje się do zamążpójścia. Uczestniczka show TVN pochwaliła się radosną nowiną i pokazała zdjęcie pierścionka zaręczynowego.

Share
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agata ledwo się rozwiodła, a już zaręczona
Źródło: Youtube.com
d332ynd

Agata Ząbczyk była jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie wspomina jednak tego miłosnego eksperymentu najlepiej. Eksperci zeswatali ją z Maciejem Kiełbowskim, z którym nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. Związek zawarty przez bohaterów równie szybko się rozpadł, co został przypieczętowany przez urzędnika stanu cywilnego. Po emisji programu para zdecydowała się na rozwód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - impreza rozwodowa Agaty

Dziewczyna musiała czekać rok, aby sąd orzekł rozpad małżeństwa. Gdy wreszcie odzyskała status singielki, zorganizowała imprezę rozwodową, na której bawiła się do białego rana. W komentarzach pod zdjęciami z przyjęcia pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy życzyli Agacie odnalezienia prawdziwej miłości.

ZOBACZ WIDEO: Seksuolog: Tworzymy pary, które najlepiej rokują. Odpowiedzialność jest po ich stronie

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Agata pokazała pierścionek

Co ciekawe, prośby fanów spełniły się szybciej, niż zakładali. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu rozwodu Ząbczyk pochwaliła się... zaręczynami. Na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie dłoni, na której błyszczy pierścionek z diamentem i jednoznaczny napis "I said yes" ("Powiedziałam tak").

InstaStory
Źródło: InstaStory

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kolejne zaręczyny?

Przypomnijmy, że już w listopadzie zeszłego roku Agata pokazała zdjęcie z pierścionkiem, sugerując, że wkrótce po raz kolejny wyjdzie za mąż. Niektórzy internauci dopatrzyli się nawet jej palcu obrączki. Dziewczyna nie chciała wtedy jednak ani potwierdzić, ani zdementować tej informacji. Wy też gubicie się już w tej telenoweli?

d332ynd

Podziel się opinią

Share
d332ynd
d332ynd