Trwa ładowanie...

Skomplikowana siostrzana miłość w serialu

Share
Skomplikowana siostrzana miłość w serialu
Źródło: Comedy Central
d1i76ao

Już od najbliższego piątku, 15 stycznia na antenie stacji Comedy Central rozpocznie się emisja komedii sytuacyjnej „Pół na pół” (tytuł oryginalny Half & Half) o życiu i perypetiach dwóch, przyrodnich sióstr, Mony i Dee Dee.

Kobiety, które do tej pory nie utrzymywały żadnych kontaktów, za sprawą wspólnego ojca, wprowadzają się do tego samego apartamentowca w San Francisco. Bliskie sąsiedztwo nieprzepadających za sobą sióstr doprowadzi do licznych nieporozumień i kłopotliwych sytuacji.

d1i76ao

Mona, wychowana jedynie przez matkę – Phyllis, to przeciętna dziewczyna, borykająca się z problemami dnia codziennego. Natomiast Dee Dee to rozpieszczona studentka elitarnej uczelni, faworyzowana przez ojca. Skomplikowana sytuacja rodzinna Mony i Dee Dee sprawia, że kobietom bardzo trudną stworzyć siostrzaną więź.

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy główne bohaterki są już dwudziestoparoletnimi kobietami. Monie i Dee Dee bardzo trudno znaleźć wspólny język. Co chwila dochodzi między nimi do konfliktów. Tymczasem, Spencer - przyjaciel Mony próbuje pomóc siostrom zbudować poprawne relacje.

Zobacz także:

[

OD LOLITKI DO SEKSBOMBY, CZYLI JAK DORASTAŁA ANIA MUCHA ]( /gid,5832,img,218340,fototemat.html )
[

BRZYDULA SIĘ ROZEBRAŁA! ZOBACZCIE ZDJĘCIA! ]( /gid,5874,img,219095,fototemat.html )
[

NAJWIĘKSZE SERIALOWE OBCIACHY ROKU ]( /gid,5880,img,212495,fototemat.html )
[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g )

d1i76ao

Podziel się opinią

Share
d1i76ao
d1i76ao