Trwa ładowanie...

Skandaliczne fantazje dziennikarza TVP Info. Wpis Janeckiego na Twitterze rozgrzał internautów

Na Twitterze Stanisława Janeckiego pojawił się dwuzdaniowy wpis. Prowadzący program TVP Info proponuje w nim, co Polska może zrobić w obliczu widma kar finansowych nałożonych przez TSUE.

Share
Stanisław Janecki to prawicowy dziennikarz, od 2016 r. współprowadzący program "W tyle wizji" na TVP Info
Stanisław Janecki to prawicowy dziennikarz, od 2016 r. współprowadzący program "W tyle wizji" na TVP InfoŹródło: YouTube
d1i2bia

Komisja Europejska zwróciła się do TSUE o nałożenie kar finansowych na Polskę za działalność Izby Dyscyplinarnej. W odpowiedzi minister Zbigniew Ziobro zwołał konferencję prasową, na której padły m.in. słowa o "prawnej wojnie hybrydowej" z Brukselą.

Pomysł, co Polska mogłaby zrobić w obecnej sytuacji, ma Stanisław Janecki. Prawicowy dziennikarz podzielił się nim na Twitterze.

"Można by wysłać do Brukseli 12. Dywizję Zmechanizowaną, żeby wytłumaczyła Komisji Europejskiej, jakie jest polskie stanowisko w sprawie straszenia, kar i wstrzymywania środków dla Polski. Przez Niemcy przejdą w jeden dzień" - napisał Janecki.

ZOBACZ TEŻ: Przerwali konferencję Zbigniewa Ziobry. Tomasz Siemoniak komentuje

Wpis spolaryzował internautów na Twitterze i Wykopie, prowokując złośliwe komentarze i przytyki.

d1i2bia

Stanisław Janecki to dziennikarz związanych niegdyś m.in. z "Wprost" i TVP, a od 2016 r. współprowadzący program publicystyczno-satyryczny "W tyle wizji" emitowany na TVP Info.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1i2bia

Podziel się opinią

Share
d1i2bia
d1i2bia