Trwa ładowanie...
d8l784x

"Siły Kosmiczne" - Netflix wypuści w maju nowy serial. Są już pierwsze zdjęcia z planu

W maju na platformie Netflix pojawi się nowy serial "Siły Kosmiczne". To pomysł głównych aktorów hitowego serialu "Biuro". W obsadzie zobaczymy gwiazdy Hollywood. Są już pierwsze zdjęcia z planu produkcji.
Share
"Siły Kosmiczne" wiosną na Netflix
"Siły Kosmiczne" wiosną na NetflixŹródło: Materiały prasowe
d8l784x

"Siły Kosmiczne" to serial, w którym uznany amerykański pilot gen. Mark R. Naird dostaje zadanie utworzenia armii kosmicznej USA. W tym celu przeprowadza się z rodziną do Kolorado, gdzie z zespołem naukowców i "Spacemanami" robi wszystko, by ponownie Amerykanie mieli swojego rodaka na Księżycu, a Stany Zjednoczone zdominowany kosmos.

W roli głównej występuje Steve Carell. "Siły Kosmiczne" to pomysł jego i Grega Danielsa. Obaj grali w komediowym serialu "Biuro".

"Siły Kosmiczne" to jest komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi. Stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

d8l784x

W serialu wystąpią jeszcze m.in. John MalkovichJohn Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Poznaliśmy też datę premiery. "Siły Kosmiczne" już 29 maja na Netflix.

Poniżej kilka zdjęć z serialu.

   Netflix
Źródło: Netflix
   Netflix
Źródło: Netflix
   Netflix
Źródło: Netflix
   Netflix
Źródło: Netflix
d8l784x

Podziel się opinią

Share
d8l784x
d8l784x