"Nowy Papież": John Malkovich rządzi Kościołem. Obejrzyj zwiastun

"Nowy Papież": John Malkovich rządzi Kościołem. Obejrzyj zwiastun
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.11.2019 22:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawił się zwiastun serialu "The New Pope" ("Nowy papież"), kontynuacji "Młodego papieża" z Judem Lawem w kontrowersyjnej roli głowy Kościoła katolickiego. W nowej produkcji na pierwszym plan wysunie się John Malkovich.

Pierwszy zwiastun "Nowego papieża" wywołał spore poruszenie ze względu na zaskakującą "kreację" Jude'a Lawa. Drugi teaser został poświęcony następcy Piusa XIII – Janowi Pawłowi III, w którego wcielił się John Malkovich. "To inny rodzaj religijnego doświadczenia" – głosi hasło zamieszczone pod zwiastunem.

"Nowy papież" to nowa produkcja HBO, Sky Atlantic i Canal+. Premiera pierwszego odcinka nastąpi prawdopodobnie w styczniu 2020 r. Sezon będzie się składał z dziewięciu odcinków napisanych wespół z Umberto Contarello i Stefano Bisesem, i wyreżyserowanych przez Paolo Sorrentino, twórcę "Młodego papieża" z 2016 r.

Oprócz Johna Malkovicha i Jude'a Lawa w obsadzie znaleźli się znani z "Młodego papieża" Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier i Maurizio Lombardi. Nowe twarze to m.in. Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir i Massimo Ghini. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że gośćmi specjalnymi będą Sharon Stone i Marilyn Manson.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także