Seriale TV na dziś - "Leśniczówka", "Pułapka", "Echo serca" [Wtorek, 03.09.2019]

Seriale TV na dziś - "Leśniczówka", "Pułapka", "Echo serca" [Wtorek, 03.09.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.09.2019 09:21, aktual.: 03.09.2019 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seriale na dziś — wtorek, 3 września 2019. Dziś w TV obejrzymy m.in. telenowelę TVP "Leśniczówka", 1. odcinek 2. sezonu kryminalnej produkcji TVN "Pułapka" oraz nowy epizod serialu obyczajowego "Echo serca". Sprawdź propozycje seriali na dziś.

"Leśniczówka", odc. 135 – seriale na dziś, wtorek, 03.09.2019

Magda, Diana i Jacek sprzątają przychodnię po awarii w łazience. Po wszystkim Maryna prezentuje Ździebłowskiej zaprojektowaną przez siebie stronę internetową lecznicy. Katarzyna jest zaskoczona, że siostra przygotowuje portfolio. Nowacki oznajmia kolegom, że komendantowi postawiono zarzuty i pozostanie w areszcie, a Ryszard przejmie jego obowiązki.

Niedługo potem do gabinetu przełożonego policjantów wpada Bogdan. Jest mocno zaskoczony, gdy nie widzi Węgrzyna. Starszy Karcz opowiada o tym Januszowi, ale mężczyzna nie ma zamiaru się tym przejmować i jedzie z ojcem do Daniela. W szpitalu wypytuje wnuka, co chciał wiedzieć posterunkowy. Później dzwoni do Izdebskiej i prosi ją o spotkanie. Kurek i Gałek chcą się dowiedzieć od Gromniaka, kiedy będzie kolejne spotkanie AA. Drwale opowiadają o skutkach porzucenia nałogu. Marcin dostaje porady od Jerzego, w jaki sposób może na nowo uwieść żonę.

"Leśniczówka", odc. 135 – godz. 20:30, TVP 1

"Pułapka", odc. 1, sez. 2 – seriale na dziś, wtorek, 03.09.2019

Od ostatnich wydarzeń minął rok. Olga cieszy się statusem literackiej gwiazdy. Razem z Ewą, którą adoptowała, próbują stworzyć normalną rodzinę. Sawicka zostaje powołana na świadka w procesie Dariusza Tyńca, przez media nazywanego “Bestią”. Jest oskarżony o gwałt ze szczególnym okrucieństwem. Identyczną zbrodnię popełnił bohater debiutanckiej powieści Olgi. Jednak dla autorki książki nie była to fikcja literacka.

Ewa obchodzi urodziny. Czarny przesyła jej z aresztu pieniądze na prezent. Maj świętuje w towarzystwie Kamila i nowej przyjaciółki Zosi. Podczas przyjęcia dostaje kolejnego niepokojącego SMS-a. Tyniec zostaje osadzony w tym samym zakładzie co komisarz. Olga prosi policjanta, żeby przeprowadził prywatne śledztwo. Sama otrzymuje od mecenasa Warskiego adres kolegi oskarżonego, który nie potwierdził alibi “Bestii”. Każdy krok pisarki obserwuje była partnerka Czarnego, Iwona Marczuk. Pod domem Sawickiej zjawia się pewna kobieta. Twierdzi, że zna jej matkę.

"Pułapka", odc. 1., sez. 2 – godz. 21:30, TVN

"Echo serca", odc. 18 – seriale na dziś, wtorek, 03.09.2019

Po wybuchu gazu w szpitalu trwa akcja ratunkowa. Strażacy próbują wydostać rannych z zawalonej części budynku. Wśród poszkodowanych są członkowie personelu medycznego: Szymon, Kaśka, Anita i Hania. Jan i Thomas zauważają, że nigdzie nie ma Magdy. Służbom udaje się dotrzeć do kotłowni, gdzie znajdują się Maciek, Borska i Franek, jeden z pacjentów. Istnieje podejrzenie, że ten ostatni celowo doprowadził do eksplozji. Sytuacja staje się napięta, gdy okazuje się, że, Franek umrze, jeśli Magda zostanie uwolniona. Pracy strażakom nie ułatwia przyglądająca się wszystkiemu córka pacjenta Luiza.

"Echo serca", odc. 18 – godz. 21:40, TVP 2

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także