Trwa ładowanie...
d49hinh

"Echo serca": Antoni Pawlicki cieszy się z pracowitych wakacji

Antoni Pawlicki wrócił na plan serialu "Echo serca". Niedawno pływał okrętem podwodnym, a tymczasem znowu musi "walczyć z systemem dla dobra pacjentów" w udanej produkcji TVP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Pawlicki w serialu "Echo serca"
Antoni Pawlicki w serialu "Echo serca" (Filmpolski.pl)
d49hinh

Na Instagramie aktora pojawiła się zakulisowa fotka, która ucieszy fanów serialu "Echo serca". Jak widać po oznaczeniu zdjęcia, ekipa wróciła do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie przy ul. Szaserów, gdzie kręcono większość zdjęć pierwszego sezonu produkcji TVP.

"Doktor Jan znów będzie walczył z systemem dla dobra pacjentów! Całe wakacje w pracy! Hurra!" – napisał Pawlicki.

Praca na planie serialu to nie jedyne wakacyjne zajęcie Pawlickiego. Niedawno rozpoczął zdjęcia do filmu "Orzeł. Ostatni patrol", gdzie wciela się w historyczną postać podporucznika Mariana Mokrskiego.

d49hinh

Mokrski był drugim oficerem i nawigatorem na ORP Orzeł. "Po słynnej ucieczce z internowania w Tallinie, kiedy to na podstawie narysowanej z głowy mapy Bałtyku przeprowadził Orła do Anglii, awansował na oficera broni podwodnej. W kolejnych patrolach był jednak wciąż odpowiedzialny również za nawigację" – pisał o swojej postaci Pawlicki.

Zobacz także: Emmy 2019: lista nominacji. "Gra o tron" może zmiażdżyć konkurencję

Premiera filmu ma się odbyć 2 października 2020 r. Wcześniej, bo już 20 września 2019 r., Pawlicki zaprezentuje się w innym filmie historycznym – "Legiony".

d49hinh

Obejrzyj: Mateusz Banasiuk: "Zostałem aktorem, żeby pracować w serialach"

d49hinh

Podziel się opinią

Share
d49hinh
d49hinh