Trwa ładowanie...

"Echo serca": Antoni Pawlicki cieszy się z pracowitych wakacji

Antoni Pawlicki wrócił na plan serialu "Echo serca". Niedawno pływał okrętem podwodnym, a tymczasem znowu musi "walczyć z systemem dla dobra pacjentów" w udanej produkcji TVP.

"Echo serca": Antoni Pawlicki cieszy się z pracowitych wakacjiŹródło: Filmpolski.pl
d9avafv
d9avafv

Na Instagramie aktora pojawiła się zakulisowa fotka, która ucieszy fanów serialu "Echo serca". Jak widać po oznaczeniu zdjęcia, ekipa wróciła do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie przy ul. Szaserów, gdzie kręcono większość zdjęć pierwszego sezonu produkcji TVP.

"Doktor Jan znów będzie walczył z systemem dla dobra pacjentów! Całe wakacje w pracy! Hurra!" – napisał Pawlicki.

Praca na planie serialu to nie jedyne wakacyjne zajęcie Pawlickiego. Niedawno rozpoczął zdjęcia do filmu "Orzeł. Ostatni patrol", gdzie wciela się w historyczną postać podporucznika Mariana Mokrskiego.

d9avafv

Mokrski był drugim oficerem i nawigatorem na ORP Orzeł. "Po słynnej ucieczce z internowania w Tallinie, kiedy to na podstawie narysowanej z głowy mapy Bałtyku przeprowadził Orła do Anglii, awansował na oficera broni podwodnej. W kolejnych patrolach był jednak wciąż odpowiedzialny również za nawigację" – pisał o swojej postaci Pawlicki.

Premiera filmu ma się odbyć 2 października 2020 r. Wcześniej, bo już 20 września 2019 r., Pawlicki zaprezentuje się w innym filmie historycznym – "Legiony".

Obejrzyj: Mateusz Banasiuk: "Zostałem aktorem, żeby pracować w serialach"

d9avafv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9avafv