Seriale i programy TVP zawieszane przez koronawirusa. Tomasz Stockinger jest jednak spokojny o przyszłość

Seriale i programy TVP zawieszane przez koronawirusa. Tomasz Stockinger jest jednak spokojny o przyszłość
Źródło zdjęć: © East News

23.03.2020 20:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele seriali i programów telewizyjnych jest wstrzymywanych z powodu pandemii koronawirusa. W tym gronie znalazła się telenowela TVP "Klan". Większość aktorów martwi się o swoją przyszłość, ale Tomasz Stockinger zachowuje wręcz stoicki spokój.

"Klan" jest jedną z produkcji TVP, nad którą zostały wstrzymane prace z powodu pandemii koronawirusa. Bezpieczeństwo aktorów i innych osób pracujących na planie jest bardzo ważne, bez nich nie byłoby kolejny odcinków. Choć sytuacja jest bardzo trudna, bowiem odcina ludzi kultury od pracy i środków do życia, to są tacy, którzy ze spokojem patrzą w przyszłość.

Tomasz Stockinger zachowuje stoicki spokój. Po operacji serca przebywa jednak jeszcze w szpitalu. Przez lata kariery starał się żyć oszczędnie, więc jest pewny, że przetrwa długi okres kwarantanny.

- Odkładałem. Wydaje mi się, że nawet na kilkumiesięcznej kwarantannie dam sobie radę. A gdyby to trwało dłużej? Zobaczymy, chyba nie będzie tak źle - mówił w rozmowie z czasopismem "Twoje imperium".

Inna z gwiazd klanu, Laura Łącz, przyznała, że nie boi się o siebie, ponieważ ma inne formy zarobku. Jednak o zawieszeniu prac nad serialem "Klan" dowiedziała się z mediów, potem dla pewności skontaktowała się z producentami.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także