Trwa ładowanie...

Koronawirus. TVP wprowadza zmiany. Widzowie "Klanu" muszą uzbroić się w cierpliwość

Polsat zawiesił emisję swoich trzech flagowych programów. Teraz zareagowała też Telewizja Polska. Praca na planie dwóch seriali TVP została wstrzymana.

Share
Koronawirus. TVP wprowadza zmiany. Widzowie "Klanu" muszą uzbroić się w cierpliwość
Źródło: AKPA
d1wthlw

Nadzwyczajna sytuacja w kraju w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego zmusza stacje telewizyjne do zmiany oferty programowej. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa pracowników, uczestników oraz widzów programów na żywo wprowadzane są gruntowne modyfikacje.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus w Polsce. Lekarze stanęli na wysokości zadania. "Poza dwoma"

I tak Polsat zadecydował, że trwające "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostają zawieszone i przesunięte z wiosennej do jesiennej ramówki. Podobny los spotkał "The Four. Bitwa o sławę" - z tą różnicą, że nie podano, kiedy show wróci na antenę.

d1wthlw

TVP również nie pozostaje bierna w obliczu pandemii koronawirusa. Jak informuje Anna Wiejowska z biura prasowego seriali Telewizji Polskiej, aż dwie produkcje zostają wstrzymane.

- W "Klanie" zdjęcia zawieszone, w "Komisarzu Aleksie" też – powiedziała na łamach "Faktu".

Choć żaden z tych seriali nie jest przecież nagrywany na żywo, "zapasy odcinków" wystarczą jedynie do końca kwietnia.

- Kolejne prawdopodobnie zostaną wyemitowane dopiero po wakacjach, gdy aktorzy będą mogli bezpiecznie wrócić na plan - podsumował informator tabloidu.

d1wthlw

Podziel się opinią

Share
d1wthlw
d1wthlw